Hirdetés 2018.08.12.

1. Fatimai imaórát tartunk augusztus 13-án (hétfőn) 9 órától a Jézus Szíve templomban.
  2. Augusztus 15-e (szerda) Szűz Mária Mennybevétele, Nagyboldogasszony ünnepe. Parancsolt ünnep, misehallgatási kötelezettséggel jár.
  3. Augusztus 17-én, pénteken 18 órakor a Harmonikus család csoport jön össze a plébánián. A „Szerelempróba” keresztény film megnézése és átbeszélése lesz a téma. Szeretettel várják a házaspárokat.
  4. Augusztus 18-án, szombaton 14 órától Szüntelen pünkösd 4. alkalma a Jézus Szíve templomban. Téma: Dicsőítés, tanúságtétel. Tanítás a prófétálásról és annak gyakorlása szentségimádás alatt. Szentmise.
  5. Augusztus 20-án16.30-kor Derekegyházán Új templom építésének az alapkőletétele lesz. 17.20 körül kenyérszentelés.
  6. Augusztus 25-én, szombaton Máriaremetére, a Szeretetláng Fesztiválra indul busz, még lehet jelentkezni. Felszállni lehet 5.15 órakor a Szent Anna templom előtt, 5.30 órakor a Jézus Szíve templom előtt, 5.45 órakor a Füsti cukrászda előtt. Részvételi díj 1000 Ft. Ekkor szentmise este 6 órakor a Szent Anna templomban lesz.
  7. Augusztus 21-25 között 5 napos hittanos nyári napközis tábort szervezünk. Lehet rá jelentkezni a hitoktatóknál. További információ itt.
  8. Szűz Mária a Magyarok Nagyasszonya vándorszobra még egy hétig lesz nálunk. Jöjjünk imádkozni, kérjük az Ő közbenjárását.
  9. Köszönöm az NCD találkozón résztvevők áldozatát.
  10. Szeptember 13-án Hercegszántóra utazunk egy busszal. Itt van a világ második legnagyobb Mária szobra, a Fatimai jelenések emlékére, Szűzanya tisztelet gyakorlásaként. Lehet ide is jelentkezni.
  11. Szeptember 23-án Mátravererebély-szentkútra lesz zarándoklat. Erre is lehet jelentkezni. Mindhárom program: EFOP-1.3.7-17-2017-00042 sz. pályázat támogatásával.
Nap Hol Óra Mise szándék Mise
Augusztus 12.