Hirdetés 2019.09.29.

1. Szép volt a zarándokutunk, útba ejtettük Jászberényt és a templomot megnéztük, majd Fallóskúton szentmisén részt vettünk és a Szécsényi ferences kolostort néztük meg.
  2. Köszönöm a templomunk nagytakarításában részt vevők munkáját. Isten áldja meg őket.
  3. A plébánián ifjúsági hittan szeptember 28-án, szombaton volt. Várjuk a fiatalokat.
  4. Az ovisok és az első-második osztályosoknak játékos foglalkozás lesz havonta, hitoktatók az időpontot jelzik.
  5. Szeptember 29-én vasárnap Szentírás vasárnapján Szentesen a Kossuth téren Isten Igéjének a felolvasása lesz 14-17 óráig. Jöjjünk és olvassuk fel a kedvenc igét, amit Isten nekünk adott.
  6. Az abortusz megszűnéséért imádkozunk a magzati rózsafüzért szeptember 30-án hétfőn 9 órakor. Várjuk az engesztelő imára a testvéreket.
  7. Október hónapban a szentmisék előtt imádkozzuk közösen a rózsafüzért.
  8. Szeretetláng imaórára hívunk mindenkit október 1-én, kedden 9 órára a Jézus Szíve templomba.
  9. Imádkozzuk bíborosunkért, püspökökért, papjainkért, hazánk vezetőiért az irgalmas rózsafüzért szeptember 24-től, Szent Gellért napjától október 2-ig, az őrangyalok napjáig kilenc napon át.
  10. Csiszér László és társai! Vidám, gitáros énekek gyerekeknek!
    Helyszín: 6600 Szentes Erzsébet tér 1.
    Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda Erzsébet tér 1. Tornaterme
    Időpont: 2019. október 2.
    Alsósoknak 10:00 – 10:45
    Felsősöknek 11:50 – 12:35
    Várjuk szeretettel a hittanosokat és az érdeklődőket.
  11. CSISZÉR LÁSZLÓ Tanúságtevő, Dicsőítő, Énekes jön csapatával.
    Helyszín: 6600 Szentes Erzsébet tér 1.
    Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda. Erzsébet tér 1. Tornaterem
    Időpont: 2019. október 2. szerda 17 óra.
    Belépés ingyenes. Szeretettel várjuk a fiatalokat és felnőtteket.
  12. Október 3-án 15 órakor Idősek napja Szent Erzsébet Iskola ebédlőjében, a karitász szervezésében. Várnak mindenkit szeretettel.
  13. Október 4-én, pénteken nem lesz a szentmise reggel, hanem a lelkigyakorlatba illeszkedve este 6 órakor.
  14. Október 5-én, szombaton de. 10 órától gyerekeknek szalonnasütés itt a plébánia kertben.
  15. 3 napos lelkigyakorlat lesz itt templomunkban október 4-5-6-án. A program itt olvasható.
  16. Ingyenes gitároktatásra is lehet jelentkezni, Török István felajánlása. Október 12-én 16 órakor lesz az első alkalom, akit érdekel, várjuk szeretettel itt a plébánián.
  17. Október 12-én, Orosházán Egyházmegyei Eucharisztikus Lelki nap lesz, melyre várnak szeretettel.
  18. 2019. október 26-án, szombaton tartják a Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás 28. Országos Konferenciáját az Újpesti Jégpalotában. Erre még lehet jelentkezni, a sekrestyében vagy Piti Magdolnánál az irodában, kedden és csütörtökön.
  19. Elhunyt szeretteinkért és élőkért is lehet szentmise szándékot kérni.

Szeptember 29. vasárnap8 óraÉvközi 26. vasárnaporgonás mise+Mihály, +Mária, +Vaslaw, +Genovefa +Mihály
Szeptember 30. hétfő18 óranépének
Október 1. kedd18 óranépénekIbolya gyermekeinek megtéréséért
Október 2. szerda7 óraorgonás mise
Október 3. csütörtök7 óranépének
Október 4. péntek18 óraorgonás mise
Október 5. szombat18 óraorgonás mise
Október 6. vasárnap8 óraÉvközi 27. vasárnaporgonás mise+A. Mihály lü. és élő felesége Erzsébet gyógyulásáért.

Szeptember 29. vasárnap18 óraÉvközi 26. vasárnaporgonás mise
Október 6. vasárnap18 óraÉvközi 27. vasárnaporgonás miseV. és T. cs. családfa gyógyulásáért