Emmausz kurzus

Időpont: szept 28. - szept 30. 17:00 - 14:00

Helyszín: Jézus Szíve templom

Emmausz kurzus logó

Az Istennel való találkozásból és a vele való megismerkedésből fakad a boldog élet. Istent meg lehet ismerni. Ő nem egy hallgatag valaki, hanem egy beszédes személy, akinek van mondanivalója. Életadó mondanivalója. Hallod, hogy Isten beszél hozzád? Jézus Isten hozzánk intézett szava. Az Emmausz kurzus megismerkedés Isten szavával – Isten Igéjével –, hogy életet adjon számunkra az olvasása, hallgatása, követése, életre váltása által.

A kurzuson végigjárjuk a Jeruzsálemtől Emmauszig vezető utat, hogy nekünk is lángra gyúljon a szívünk Isten Igéjének tüzétől.

Ez a kurzus megváltoztatja a kapcsolatunkat az Igével. Ha még nem olvasod naponta, vagy ha úgy érzed, nem érted, amit olvasol, vagy nem ismered eléggé az Igét, gyere el! Várunk! Isten Igéje ezen a kurzuson a te szívedet is lángra tudja gyújtani, mivel hordozza Istent.

A kurzus témáiból:

• Az emmauszi út
  • Az Ige hét képe
  • Az Ige hét hatása
  • Szövetségkötés az Igével
  • Izrael zsinagógája
  • Emmauszi Eucharisztia

További információ:

Jelentkezés:

Jelentkezési lap letöltése

• Személyesen a plébánosnál misék után
  • A Plébánián nyitvatartási időben
  • A Szent András Iskola honlapján (regisztráció után)
  • E-mailben vagy postán, jelentkezési lappal: az előző hivatkozásra kattintva olvashatod a kitöltés menetét.