Hirdetés 2018.02.10.

1. Köszönöm azoknak, akik a 24 órás Szentségimádásba bármikor is belekapcsolódtak hazánk lelki megújulásáért. Isten áldja meg az apostolkodásukat.
  2. Február 11-én, hétfőn 9 órakor Lourdesi Szűzanya tiszteletére, imaórára várjuk a testvéreket.
  3. Február 12-én, kedden 9 órakor Fatimai imaóra lesz a Jézus Szíve templomba.
  4. A Harmonikus Család Csoport legközelebb február 25-én, hétfőn 18 órakor találkoznak a plébánián, lehet hozzájuk csatlakozni.
  5. Február 23-án gyerekeknek farsang lesz a plébánia közösségi termében.
  6. Február 27-én, szerdán, újból elkezdjük az NCD közösségfejlesztő összejövetelt a plébánián 16.30-kor.
  7. Bibliaóra február 28-án, csütörtökön 16,30 órakor lesz a plébánia közösségi termében.
  8. Március 9-én, szombaton egy napos lelki program lesz, Veréb László atya előadásában. Meleg ebéddel várjuk a testvéreket.
  9. Legközelebb Jézus kurzus lesz, április 5-7-ig, és április 26-28-ig. Mivel ez öt napos, két hétvégére téve, így nem kell szabadnapot kivenni. Közte van három hét. Írjuk be a naptárba és tegyünk meg mindent, hogy eljuthassunk.
  10. Május 10-12-ig Isten szeretete kurzust tartja Beke Tünde-Lidia bencés harmad rendi szerzetes. Ezt is bejegyezhetjük a naptárba.
  11. Kérem azokat a gyerekeket, akik még nincsenek megkeresztelve, vagy valamelyik Szentség felvételére várnak, töltsék ki a jelentkezési lapot és adják le a hitoktatóknál.
  12. Szeretném felhívni azok figyelmét, akik az elmúlt évben nem rendezték az Egyházi hozzájárulást, megtehetik kedden és csütörtökön hivatalos időben, vagy a szentmisék után.
  13. Hajléktalan szállóra meleg ételt adtunk már több ízben a pályázat segítségével. Hajléktalan szállón lakóktól ajándékba kaptunk saját kezűleg készített kegytárgyakat. Nézzük meg, ha többen igényelnek, belőle akkor az igényt jelezzük.

Február 10. vasárnap8 óraÉvközi 5. vasárnaporgonás misePéter megtéréséért és szabadulásáért, testi-lelki gyógyulásáért. Ősök bűneinek köteléktől mentes legyen
Február 11. hétfő17 óranépénekKlementina: 2. Az ártatlan JÉZUS elítélése, tiszteletére bemutatva, engesztelésül
Február 12. kedd17 óranépének3. Az ártatlan JÉZUS kigúnyolása tiszteletére bemutatva, engesztelésül
Február 13. szerda7 óraorgonás mise4. Az ártatlan JÉZUS Sebei, fájdalma és halála, tiszteletére bemutatva, engesztelésül
Február 14. csütörtök7 óranépének5. Az ártatlan: JÉZUS eltemetése tiszteletére bemutatva, engesztelésül
Február 15. péntek7 óraorgonás mise6. JÉZUS feltámadása és mennybemenetele tiszteletére bemutatva, engesztelésül
Február 16. szombat17 óraorgonás miseAndrás és Márton megtéréséért, szabadulásáért, gyógyulásáért.
Február 17. vasárnap8 óraÉvközi 6. vasárnaporgonás miseAndrás és Márton megtéréséért, szabadulásáért, gyógyulásáért.

Február 10. vasárnap17 óraÉvközi 5. vasárnaporgonás miseKlementina: 1. Az ártatlan JÉZUS elfogatása tiszteletére bemutatva, engesztelésül
Február 17. vasárnap17 óraÉvközi 6. vasárnaporgonás miseElfelejtett szenvedő lelkekért

Derekegyházi kápolna

Február 10. vasárnap11 óraÉvközi 5. vasárnaporgonás misePéter megtéréséért és szabadulásáért, testi-lelki gyógyulásáért. Ősök bűneinek köteléktől mentes legyen