Hirdetés 2018.07.22.

1. Templomunk 75. éves felszentelését ünnepeltük, ez alkalomból kiállítást rendeztünk megtekinthető még a mai napon 9-13 óráig.
  2. Július 25-én, szerdán 8 órától az Oltáriszentségben rejtőző Úr Jézus megbántott szívét engesztelni hívjuk a testvéreket a kórház kápolnájába.
  3. Július 28-án, szombaton 9 órakor, Szűz Mária a Magyarok Nagyasszonya vándorszobra érkezik hozzánk a Jézus szíve templomba. Jöjjünk Égi édesanyánkat fogadni, köszönteni.
  4. Július 29-én, vasárnap 10 órakor kezdődik a szentesi Szent Anna templom búcsúi miséje, melynek főcelebránsa és ünnepi szónoka P. Kerényi Lajos piarista szerzetes.
  5. Közeledik Havas Boldogasszony napja, mely egyben a szegedi Alsóvárosi Ferences Templom búcsúja, évszázadok óta a Dél-Alföld egyik jelentős vallási ünnepe. Szeretettel hívnak és várunk bennünket 2018. augusztus 4-én és 5-én levő programokra
  6. 2018. augusztus 21-25 között, 5 napos hittanos nyári napközis tábort szervezünk. Lehet rá jelentkezni a hitoktatóknál.
  7. Szeretetláng Fesztivál augusztus 25-én Budapest, Máriaremetei kegytemplom.
    Vendég: Jubo Kurtovic Atya Medugorjéből. Tanítás mottója: „Istennek élni – a családnak szolgálni!” Buszt indítunk, lehet betervezni és jelentkezni, a plébánián.
  8. Szeptember 13-án Hercegszántóra utazunk egy busszal, itt van a világ második legnagyobb Mária szobra, Fatimai jelenések emlékére Szűzanya tisztelet gyakorlásaként. Lehet ide is jelentkezni.
  9. Szeptember 23-án Mátraverebély-szentkútra lesz zarándoklat. Erre is lehet jelentkezni. Mindhárom program: EFOP-1.3.7-17-2017-00042 sz. pályázat támogatásával.

július 22. vasárnap8 óraÉvközi 16. vasárnaporgonás mise+Tamás Lajos +Dudás Anna, + unokái: Tündike és Lalika lelki üdvéért
július 23. hétfő7 óranépének+Mihály Anna l. ü.
július 24. kedd18 óranépénekMolnár Ibolya, gyermekei: András és Márton gyógyulásáért.
július 25. szerda18 óraorgonás mise
július 26. csütörtök18 óraorgonás mise
július 27. péntek18 óraorgonás mise
július 28. szombat18 óranépénekÉlő Mihályért és családjáért
július 29. vasárnap8 óraÉvközi 17. vasárnaporgonás mise+Szécsi Emília +Hetyei Emília, Élő Kispál Emília

július 22. vasárnap18 óraÉvközi 16. vasárnaporgonás miseBenkő Pál és a kórház betegeinek gyógyulásáért
július 29. vasárnap18 óraÉvközi 17. vasárnaporgonás mise

Derekegyházi kápolna

július 22. vasárnap11 óraÉvközi 16. vasárnaporgonás miseMolnár Ibolya, gyermekei: András és Márton gyógyulásáért.
július 29. vasárnap11 óraÉvközi 17. vasárnaporgonás mise