Hirdetés 2018.08.07.

1. Egyházközségünknek honlapja. www.jezussziveegyhazkozseg.hu
    Plébánia vonalas telefon száma: 06 63 783 660
  2. Köszönöm azoknak, akik a Szentírás vasárnapján felolvasták kedven Igéjüket és életükkel tanúságot tettek az Ige szeretetéről. Köszönöm a szervezők áldozatos munkáját.
  3. Köszönöm az NCD találkozón résztvevők áldozatát.
  4. Emmausz és a szabadító kurzus időpontját áthelyeztük 2019-es évre. Majd értesítést adunk róla, mindkettőre 15-16 fő jelentkezett, de kevés létszám miatt nem tartottuk meg, hisz Szentesen ennél többnek kell jelentkezni.
  5. Magyarok Nagyasszonya napján október 8-án, hétfőn a szentmise előtt szentségimádás lesz, erre kilenceddel készülünk, melyet szept. 30-án kezdhetünk el.
  6. Templomunk nagytakarítása október 13-án, szombaton de. 9 órától lesz, jöjjünk minél többen és tegyük széppé a templomunkat. Várjuk a segítőket.
  7. Szüntelen Pünkösd október 20-án du. 2 órától az esti szentmiséig. Szűzanyával az Úr előtt, a rózsafüzért elmélkedjük át.
  8. A Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás XXVII. Országos Találkozója 2018. október 27. szombat, 9.00-tól 18:30-ig. Miskolc, Generali Aréna (Görgey Artúr u, 19.)
    Mottó: Jézus az Élet – „Nélkülem semmit sem tehettek…” (Jn 15,5)
    Előadóink: James Murphy, Varga László püspök atya, a szentmisét bemutatja: Ternyák Csaba egri érsek.
    Kérem, október 8-ig jelentkezzék az, aki olcsóbban szeretné a belépőjegyet megkapni.
    16 éves kor alatt a belépés ingyenes. A találkozó alatt lesz gyermek és ifjúsági program is.
Nap Hol Óra Mise szándék Mise
Október 7.
Jézus Szíve 8 ó. +Aradi Mihály és élő felesége Erzsébetért. Orgonás
Derekegyháza 11 ó. Szabó Mária gyógyulásáért
Kápolna 18 ó. Betegek gyógyulásáért
Október 8.
Magyarok Nagyasszonya
Jézus Szíve 18 ó. Hálából Ferencért, 80-ik születése napja
alkalmából
Október 9.
Jézus Szíve 18 ó. Sára, Kálmán, Terike gyógyulásáért
Október 10.
Jézus Szíve 7 ó. Vida Sándor megtéréséért
Október 11.
Jézus Szíve 7 ó. Papi hivatásokért /F. családban/ Népének
Október 12.
Péntek
Jézus Szíve 7 ó. Szobonya és Rozsár család gyógyulásáért, életüket Istennek át tudják adni. Orgonás
Október 13.
Jézus Szíve 18 ó. +Boglári Nagy László Temetési
Október 14.
Jézus Szíve 8 ó. Csepregi és Szabados család élő és + tagjaiért Orgonás
Derekegyháza 11 ó. Szabó Mária gyógyulásáért
Kápolna 18 ó. Kispál és Révász család elhunyt és élő Kálmán nevű testvérünkért.