Hirdetés 2018.08.19.

1. Augusztus 20-án hétfőn 8 órai szentmisében kenyérszentelést végzünk a Jézus Szíve templomban.
  2. Augusztus 20-án 16.30-kor Derekegyházán Új templom építésének az alapkőletétele lesz. 17.20 körül kenyérszentelés.
  3. Augusztus 22-én, szerdán Szűz Mária a Világ Királynője napján Szentségimádás kezdődik reggel 8 órakor csütörtökön reggel 8 óráig a kórház kápolnájában. Hazánkéért imádkozunk. Szeretettel várjuk az engesztelni vágyókat a nap bármelyik időpontjában.
  4. Augusztus 25-én, szombaton reggel háromnegyed 6 órakor a Szent Anna templom előtt,
    félt 6 órakor a Jézus Szíve templom előtt, háromnegyed 6 órakor a Füsti cukrászda előtt lehet felszállni. Részvételi díj 1000 Ft. Ekkor szentmise este 6 órakor a Szent Anna templomban lesz.
  5. Augusztus 21-25 között, 5 napos hittanos napközis tábor kezdődik, várjuk szeretettel a gyerekeket.
  6. Szűz Mária a Magyarok Nagyasszonya vándorszobra még marad egy ideig. Jöjjünk imádkozni.
  7. Szeptember 13-án Hercegszántóra utazunk egy busszal, itt van a világ 2-ik legnagyobb Mária szobra, Fatimai jelenések emlékére Szűzanya tisztelet gyakorlásaként. Lehet ide is jelentkezni.
  8. Szeptember 23-án Mátraverebély-szentkútra lesz zarándoklat. Erre is lehet jelentkezni. Mindhárom program: EFOP-1.3.7-17-2017-00042 sz. pályázat támogatásával.
  9. Emmausz kurzus szeptember 28-30-ig szentesen a Jézus Szíve plébánián.

Istent meg lehet ismerni. Ő nem egy hallgatag valaki, hanem egy beszédes személy, akinek van mondanivalója. Az Emmausz kurzus megismerkedés Isten szavával – Isten Igéjével –, hogy életet adjon számunkra az olvasása, hallgatása, követése, életre váltása által. A kurzuson végigjárjuk a Jeruzsálemtől Emmauszig vezető utat, hogy nekünk is lángra gyúljon a szívünk Isten Igéjének tüzétől.

10. Szabadító kurzus október 5-7-ig.

Mindazoknak, akik szeretnének megszabadulni okkult, ezoterikus és egyéb eredetű megkötözöttségeiktől. Nem kell eléje más kurzus.
    Egy tanúságtétel: „csodálatos,emlékezetes hétvége volt….gyökeresen megváltoztatta az életemet!!!” „azóta új életem van”
    Felkészüléshez irodalom:
    Dr. Gál Péter atya: New Age kereszény szemmel, c. könyve, elérhető a neten is http://www.ppek.hu/k407.htm
    Dr. Kovács Gábor atya: Hit és mágia c. könyve http://hagiosz.net/?q=magiaeshit
    Vezeti: Beke Tünde-Lidia OSB obl.

Nap Hol Óra Mise szándék Mise
Augusztus 19.
Jézus Szíve 8 ó. András gyógyulásáért Orgonás
Derekegyháza 11 ó.