Hirdetés 2018.09.09.

1. Tanévnyitó szentmise Szentesen és Derekegyházán is.
  2. Felnőtt hittanra lehet jelentkezni: aki nincs megkeresztelkedve, nem volt elsőáldozó vagy bérmálkozó. Várom a jelentkezésüket.
  3. A férfi és női cursilo-ra, amely Szegeden lesz, lehet jelentkezni. Érdeklődni Benedek Viktóriánál lehet. A jelentkezési lapot, aki még nem kapott, a plébánián lehet kérni.
  4. Egyházközségünknek honlapja: www.jezussziveegyhazkozseg.hu A plébánia vonalas telefon száma: 06 63 783-660
  5. Hercegszántóra zarándoklat indul szeptember 13-án, csütörtökön reggel 8 órakor a Jézus Szíve templom elől.
    A régi SZTK elől 1/4 9-kor és a Szent Anna templom elől 8.20 perckor.
    Ebédet kapunk. Az út költségeihez a hozzájárulás 2000.- Ft.
  6. Előadás sorozat második része a szentesi Jézus Szíve templomban: KORUNK PESTISE A CUKORBETEGSÉG címmel. 2018. szeptember 21-én 15 óra.
    Világ járvány, hogyan hat Magyarország népességére? Megelőzés, kezelés, hosszú távú ajánlások.
    Előadó: Dr. Szerb János orvos. Mindenkit szeretettel várunk!
    EFOP-1.3.7-17-2017-00042 SZ. pályázat támogatásával.
  7. Szeptember 23-án Mártraverebély-szentkútra lesz zarándoklat.
  8. Emmausz kurzus szeptember 28-30-ig Szentesen, a Jézus Szíve plébánián.
    Istent meg lehet ismerni. Ő nem egy hallgatag valaki, hanem egy beszédes személy, akinek van mondanivalója.
    Az Emmausz kurzus megismerkedés Isten szavával – Isten Igéjével – , hogy életet adjon számunkra az olvasása, hallgatása, követése, életre váltása által. A kurzuson végigjárjuk a Jeruzsálemtől Emmauszig vezető utat, hogy nekünk is lángra gyúljon a szívünk Isten Igéjének tüzétől.
  9. Szeptember 30-a Szentírás vasárnapja, Biblia olvasása a Kossuth téren. Készüljünk rá.
  10. Szabadító kurzus október 5-7-ig.
    Mindazoknak, akik szeretnének megszabadulni okkult, ezoterikus és egyéb eredetű személyes bűneiktől,  megkötözöttségeiktől. Megszabadulhatunk átok, rontás, varázslás, mágia hozadékaitól is.
    Okkult cselekedetek: jóslás, természetgyógyász, energiákkal való kezelés, csontkovács, akupunktúra, pránanadi, jóga, mágia, szellemidézés, asztaltáncoltatás, okult védekezés, vudu, ráolvasás, szellemidézés, reiki, fényadás, inga, lélek gyógyítás, stb. Tárgyak: varázskövek, füstölők, szélcsengő, elefánt felfelé álló ormánnyal, törökszem stb.
    Felkészüléshez irodalom: Dr. Gál Péter atya: New Age keresztény szemmel c. könyve. Elérhető a neten is: http://ppek.hu/k407.htm Dr. Kovács Gábor atya: Hit és mágia http://hagiosz.net/?q=magiaeshit
    Vezeti: Beke Tünde Lidia OSB obl.

Nap Hol Óra Mise szándék Mise
Szeptember 9.
Évközi 23. vasárnap
Jézus Szíve 8 ó. 1. „Clementina mise” Az ártatlan JÉZUS elfogatása tiszteletére bemutatva, Lizenbold Éva és Lizenbod Attila házasságáért, Éva munkába állásáért. Orgonás