Hirdetés 2018.10.21.

1. Egyházközségünknek honlapja. www.jezussziveegyhazkozseg.hu
    Plébánia vonalas telefonszáma: 06 63 783 660
  2. Ma október 21-én a missziók javára küldjük a perselygyűjtést.
    Október 22-én, hétfőn a szentmise kivételesen reggel 7 órakor lesz.
  3. Októberben közösen mondjuk a rózsafüzért a szentségi Jézus előtt, egy kicsit készülve az eucharisztikus kongresszusra. Jöjjünk, minél többen kapcsolódjunk be az imádságba.
  4. Megköszönöm a 24 órás szentségimádás résztevőinek áldozatát, imáit, engesztelését. Isten áldja meg őket.
  5. A Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás XXVII. Országos Találkozója
    2018. október 27. szombat, 9.00-tól 18:30-ig. Miskolc,
    Mottó: Jézus az Élet – „Nélkülem semmit sem tehettek…” (Jn 15,5)
    Előadóink: James Murphy, Varga László püspök atya, a szentmisét bemutatja: Ternyák Csaba egri érsek. A busz megtelt, indulás a templom elől 5 órakor lesz, majd megáll a Szent Anna templom előtt is negyed 6 órakor.
  6. Óraátállítás: október 28-án 3 óráról kettőre kell visszaállítani. Az esti szentmisék a téli időszámításra áttérve, e naptól 5 órakor kezdődnek.
  7. Köszönöm a kerti munkálatokat, virágültetést és minden segítséget, amelyet az elmúlt hetekben kaptunk.
Nap Hol Óra Mise szándék Mise
Október 21.
Jézus Szíve 8 ó. András és Márton gyógyulásáért Orgonás
Derekegyháza 11 ó.