Hirdetés 2019.04.21.

1. Megköszönöm a szent három nap a liturgiában résztvevők munkáját: ministránsok, sekrestyés, felolvasók munkáját, a terítők vasalását, a virágozást. Külön köszönöm a virágok megrendelését.
  2. Megköszönöm azoknak, akik a meghirdetett Dr. Kerényi Lajos piarista atya vezette lelki programon részt vettek és a húsvéti szentgyónásukat elvégezték.
  3. Hálásan köszönöm a passió éneklését, virágvasárnap és nagypénteken, nagy ajándék volt ez egyházközségünknek. Köszönöm Nagy János és Szilágyi László és az énekkar munkáját. Isten áldja meg őket.
  4. Aki az NCD közösségfejlesztő állapotfelmérés adatlapját megkapta, kérném, április 30-ig töltse ki és adja le.
  5. Április 22-én, húsvéthétfőn reggel 8 órakor lesz a szentmise.
  6. Április 26-án, pénteken 1500 órakor várom a bérmálkozókat felkészítésre.
  7. Jézus kurzus folytatása április 26-28-ig lesz, nagyon izgalmas lesz a folytatás is. Várjuk a résztvevőket.
  8. Május 5-én lesz a Jézus Szíve templomban a bérmálás de. 8 órakor.
  9. Május 10-12-ig, ISTEN SZERETETE kurzus. Vezeti: Beke Tünde-Lidia bencés harmad rendi nővér. Jelentkezéseket várjuk.
  10. Május 23-24-én két napos kirándulás lesz. Harkány – Szigetvár – és Pécs megtekintése. Fürdés, vármúzeum megtekintése, Máriagyűdi templomban mise, keresztút.
  11. Sok szeretettel hívják egyházközségünk fiataljait 2019. június 1-jén 16 órára a Budapest Arénába Hálaadó és Dicsőítő napra. Hirdető táblán bővebb információ olvasható.
  12. Minden itt levő és odahaza levő testvéreimnek Isten áldotta, boldog, kegyelmekben gazdag húsvéti ünnepeket kívánok.

Április 21. vasárnap8 óraHúsvétvasárnaporgonás miseKérjük a Teremtő Istent, a hittel hozzáforduló Ny. Imréné nagy betegségből gyógyulásáért, a rá váró műtét és az ezzel kapcsolatos kezelések eredményességéért. Ny. Imréné, Ilona és családja egészségéért.
Április 22. hétfő8 óraHúsvéthétfő orgonás miseIbolya, András, Márton, Ibolya húsvéti örömökben való részesedéséért
Április 23. kedd18 óranépénekIbolya, András, Márton, Ibolya húsvéti örömökben való részesedéséért
Április 24. szerda7 óraorgonás miseMirjam és Péter és gyermekeikért
Április 25. csütörtök7 óranépénekKlementina: 1. Az ártatlan JÉZUS elfogatása tiszteletére bemutatva, K. Jánosné bűneinek engeszteléséül.
Április 26. péntek7 óraorgonás mise2. Az ártatlan JÉZUS elítélése, tiszteletére bemutatva, engesztelésül, K. Jánosné bűneinek engeszteléséül.
Április 27. szombat7 óraorgonás mise3. Az ártatlan JÉZUS kigúnyolása tiszteletére bemutatva, engesztelésül, K. Jánosné bűneinek engeszteléséül.
Április 28. vasárnap8 óraAz Isteni Irgalmasság vasárnapjaorgonás mise4. Az ártatlan JÉZUS Sebei, fájdalma és halála, tiszteletére bemutatva, engesztelésül, K. Jánosné bűneinek engeszteléséül.

Április 21. vasárnap18 óraHúsvétvasárnaporgonás miseJézus Szíve egyházközség híveiért
Április 28. vasárnap18 óraAz Isteni Irgalmasság vasárnapjaorgonás mise