Hirdetés 2019.07.07.

1. Ma szeretettel hívnak és várnak a szentesi Szent Anna templomba 10 órára, Dr. Mandula József atya pappá szentelése 65. évfordulójának alkalmából tartandó vasmiséjére. Aki teheti, az segítsen hálát adni az atyának.
  2. Legközelebb július 18-án este 16,30-kor lesz Bibliaóra és szentségimádás a Jézus Szíve templomban.
  3. Július 19-én Családcsoport este 6 órakor jön össze, várják szeretettel a családokat.
  4. Szívesen tartok jubiláns házasoknak szentmisét. Kérem, jelentkezzenek, mielőbb akik 10-65, évvel ezelőtt kötöttek házasságot. Adjunk hálát Istennek a kapott kegyelmekért.
  5. Egyházmegye hivatásgondozó programja! 15 és 20 év közötti fiúkat várunk az ún. Pusztai Napokra, Ópusztaszeren, mely egy lelki hétvége lesz fiúk számára.
    Mire számíthatnak a fiatalok, akiket érdekel a hivatástisztázó?
    hiteles keresztény férfiak (papok és családosok) tanúságtételére, mély hitélményekre, férfi közösségre, komoly témákra
    Téma: A férfi Isten tervében, Férfi hit, Önértékelés, cél, értelem. A férfi útja: világosság és sötétség. Szentmise, mint meghívás, küldetés, kegyelem.
    A Pusztai Napok víziója az, hogy mély hit nélkül nem teremnek hivatások. A táborban olyan közeget teremtünk, mely férfi mintát és közösséget ad a hitben. Várják a fiatalok jelentkezését.
    Kovács Zoltán hivatásreferens, káplán.
  6. „Új utakon a Szentlélekkel” címmel és a Lélek erejére nyitott szívvel tartjuk meg 2019. október 26-án, szombaton a Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás 28. Országos Konferenciáját az Újpesti Jégpalotában. Arra vagyunk kíváncsiak, hogyan hoz a Szentlélek dinamizmust és kreativitást napjainkban az új generáció hite által. Főelőadónktól, Hodász Andrástól megtérésre és prófétai életstílusra szólító friss üzenetet várunk, Mohos Gábor atyától, a legifjabb magyar püspöktől pedig prófétai szavakat a szentmisében!
    Kedvezményes jegyek árusítása: október 1-ig 2400 Ft az ár, ezután és a helyszínen 2 800 Ft.
    16 éves kor alatt a belépés ingyenes. Erre a találkozóra pályázat támogatásával elmegyünk, a jelentkezéseket várjuk. A sekrestyében vagy Piti Magdolnánál lehet jelentkezni.

Július 7. vasárnap8 óraÉvközi 14. vasárnaporgonás mise
Július 8. hétfő18 óranépének