Hirdetés 2019.09.01.

1. Szeptember 2-án, hétfőn 9 órakor szeretetláng imaóra lesz, várjuk az érdeklődőket.
  2. Szeptember 8-án, vasárnap tanévkezdő szentmisére hívjuk a szülőket, gyerekeket és a tanárkokat. Szeptember 8-án fél 9 órakor Kisboldogasszony búcsú Szegváron.
  3. Szeptember 10-én, kedden 16 órakor NCD találkozó lesz. Várjuk szeretettel az egyházközségért tenni vágyókat.
  4. 2019. október 26-án, szombaton tartják a Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás 28. Országos Konferenciáját az Újpesti Jégpalotában. Erre még lehet jelentkezni, a sekrestyében vagy Piti Magdolnánál az irodában, kedden és csütörtökön.
  5. Szeptember 22-én 8 órai szentmisében a jubiláns házasok miséje lesz, aki szeretne, hálát adni Istennek az jelentkezzék a sekrestyébe.
  6. Elhunyt szeretteinkért és élőkért is lehet szentmise szándékot kérni.

Szeptember 1. vasárnap8 óraÉvközi 22. vasárnaporgonás miseNy. I. gyógyulásáért. Kérjük a Teremtő segítségét a rövidesen következő nagy műtétnél. Hálásan köszönöm, hogy érezhette, hogy a Jó Isten eddig is vele volt az alkalmazott kezeléseknél.
Szeptember 2. hétfő18 óranépénekB. Gábor és neje Gréti testi-lelki gyógyulásáért
Szeptember 3. kedd8 óranépénekBenő családjáért, édesapjáért, anyósáért, megtéréséért.
Szeptember 4. szerda7 óratemetési
Szeptember 5. csütörtök7 óranépénekM. Ibolya két fia: András és Márton hitben való erősödéséért
Szeptember 6. péntek7 óraorgonás mise
Szeptember 7. szombat18 óraorgonás mise