Hirdetés 2019.10.20.

1. Október hónapban a szentmisék előtt (35 perccel) imádkozzuk közösen a rózsafüzért.
  2. A plébánián ifjúsági hittanra várjuk a fiatalokat.
  3. Az ovisok és az első-második osztályosokat játékos foglalkozásra várjuk a plébánián.
  4. Köszönöm a 24 órás szentségimádáson és „Szüntelen Pünkösdön” résztvevők imáit, áldozatát.
  5. Október 22-én, kedden 9 órára várjuk a testvéreket Szent II. János Pál tiszteletére végzett imaórára a Jézus Szíve templomba.
  6. Október 23-án 17 órakor Harmonikus Családcsoport lesz, várjuk a családokat.
  7. Október 24-én 18 órától szentségimádás a város megújulásáért.
  8. 2019. okt. 26-án, szombaton O. Karizmatikus Találkozóra az utazást mindenki maga oldja meg, kocsival, vonattal vagy, ahogy tud. A pályázatból a Pest megyei program nem támogatott.
  9. A keresztény Pedagógus Társaság szervezésében Pál Feri atya tart előadást „Fordulat a változás kulcsa” címmel 2019. október 28-án, hétfőn, 19.00 órától a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban. Jegyek kaphatók a helyszínen 1800.-Ft-ért valamint elővételben 1500,- Ft-ért a plakáton feltüntetett helyeken.
  10. November 1-én, mindenszentek napján a Bánomháti temetőben 14 órakor halottak napi megemlékezést tartok.
  11. Imaszándékainkat leírhatjuk egy kis lapra és bedobhatjuk egy kihelyezett dobozba. Imaszándék dobozba helyezett kérésekért fogunk imádkozni, és a hét egy napján, csütörtökön mondok ezekre a szándékokra szentmisét.
  12. Az egyháztanács ötéves mandátuma lejárt. November végéig új választáshoz kérem, egy kis lapra írjuk, le kit szeretnénk látni a képviselő testületi tagok között, akik segítik a plébánia ügyeinek intézését.
  13. Jézus Szíve templom sekrestyéjében lehet Szentírást, kalendáriumot, naptárokat vásárolni.
  14. Elhunyt szeretteinkért és élőkért is lehet szentmise szándékot kérni.

Október 20. vasárnap8 óraÉvközi 29. vasárnaporgonás miseN. Edit családja nevében hálaadásul, édesanyja katolikus hitre téréséért, Isten gondviseléséért, kapott otthonért, az értük imádkozókért és a segítő kezekért.
Október 21. hétfő18 óranépének
Október 22. kedd18 óranépénekIbolya és gyermekeiért, Márton be tudja fogadni Isten szeretetét, András szabadulásáért, gyógyulásáért és jó feleségért.
Október 23. szerda7 óraorgonás mise
Október 24. csütörtök7 óranépénekImaládába helyezett szándékokért
Október 25. péntek7 óraorgonás mise
Október 26. szombat18 óraorgonás mise
Október 27. vasárnap8 óraÉvközi 30. vasárnaporgonás mise

Október 20. vasárnap18 óraÉvközi 29. vasárnapgitáros miseVarga és Takács cs. családfa gyógyulásáért
Október 27. vasárnap18 óraÉvközi 30. vasárnaporgonás miseK. Emese élt egy napot. M. A. vegye gondviselő szeretetébe adja neki atyai és anyai szeretetét.