Hirdetés 2019.12.15.

1. Megköszönöm a szentségimádáson résztvevők áldozatát, imáját.
  2. Megköszönöm a Szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola Adventi koncertjét, amelyet itt a templomunkban adtak elő, most szombaton.
  3. Advent vasárnapjain gyújtsuk meg az adventi koszorún a megfelelő gyertyákat és a család együtt elmélkedjen Jézus érkezéséről.
  4. Karitász doboz adventi időben ki van helyezve, adományainkat a rászorulóknak ebbe helyezzük. Tartós élelmiszert is gyűjtünk a rászorulóknak.
  5. December 15-én vasárnap 14-18 óráig „Szüntelen Pünkösd” lesz a kápolnában.
  6. December 19-én, csütörtökön de. 10 órától templomtakarításra hívom a kedves híveket, este 17 órától pedig csendes szentségimádás, majd fél óra dicsőítés.
  7. December 22-én 8 órai szentmisén a gyermekek előadják a pásztorjátékot. Utána a gyerekek kapnak karácsonyi ajándékcsomagot.
    December 24-én 24 órakor éjféli szentmise bemutatása. Jézus születésének ünnepe.
    December 25-én a 8 órai szentmisében a gyermekek megismétlik a pásztorjátékot.
    December 26-án, karácsony másnapján 8 órakor Szent István első vértanú ünnepe.
  8. Szentségimádás, dicsőítés legközelebb január 3-án és 23-án du. 5 órától. „Szüntelen pünkösd” január 19-én 14 órától.
  9. Csütörtöki napokon az imadobozba helyezett szándékért is mondom a szentmisét. Kérem Istent, hogy a szándékával megegyező kéréseket hallgassa meg.
  10. Újabb karácsonyi ajándékok érkeztek: karkötők, rózsafüzérek, szentírás, kalendárium, naptárok, érmek. Lepjük meg szeretteinket.
  11. Karácsonyeste az egyedül élőket, akik nem tudnak családban ünnepelni, szeretettel meghívom egy vacsorára és közös beszélgetésre. Közös ünneplés 18-23 óráig, az éjféli szentmiséig tart. Aki szeretne eljönni, kérem, jelezze szándékát december 15-ig, hogy tudjam hány vendégre készüljek.

December 15. vasárnap8 óraAdvent III. vasárnapjaorgonás miseMolnár, Török, Király, Barta család élő és elhunyt tagjaiért, kiengesztelődésért, megbékélésért.
December 16. hétfő6 óranépénekAndrás és Márton gyógyulásáért és szabadulásáért
December 17. kedd6 óraorgonás miseSzív átalakulásáért