Hirdetés 2019.12.29.

1. Karácsony este az egyedül élőkkel, magányosokkal ünnepeltem. Köszönöm, hogy elfogadták a meghívást és a segítő kezek munkáját, akik a tálalásban és a mosogatásban besegítettek. Nagyon szép, áldott este volt.
  2. December 29-én Szent Család vasárnapján megáldom a jelenlevő családokat.
  3. December 31-én, kedden a 17 órai szentmisében hálát adunk az elmúlt évben kapott kegyelmekért.
  4. Január 1. újév napja és Szűz Mária Istenanyaságának ünnepe. Parancsolt ünnep.
  5. Január 3-án, pénteken szentmise után szeretetláng imaórára hívjuk a testvéreket.
  6. Szentségimádás, dicsőítés legközelebb január 3-án és 23-án du. 5 órától. „Szüntelen pünkösd” január 19-én 14 órától.
  7. Ajándéktárgyak még kaphatók: karkötők, rózsafüzérek, szentírás, kalendárium, naptárok, érmek. Ajándékozzuk meg szeretteinket.
  8. 2020-as év programjából:
    • Március 13-15-ig Szabadító kurzus, Szentesen.
    • Május 15-17-ig Cursillo, Szentesen.
    • Június 20. búcsúnk ünnepe, Szentesen.
    • Július 18-án: Ez az a nap a 2020. Keresztény zenekarok fellépése a Puskás Stadionban.
    • Július 27 – augusztus 2-ig, egy hétnapos János kurzus, lelki nap, Szentesen.
    • Szeptember 13-20-ig, Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus /NEK2020/ Budapesten.
  9. Minden itt levő és otthonában levő testvéremnek Isten áldotta, boldog újesztendőt kívánok.

December 29. vasárnap8 óraSzent Család Vasárnapjaorgonás miseEgyházközség családjaiért
December 30. hétfő17 óranépének+P. Etelkáért, +A.-né Etelkáért, +B. Etelkáért, +H. Etelkáért, Élő Sz.-né Etelkáért
December 31. kedd17 óraorgonás miseHÁLAADÁS
Január 1. szerda8 óraÚjév, Szűz Mária, Isten Anyjaorgonás mise