Hirdetés 2020.06.20.

1. Köszönöm Szűz Mária tiszteletére, hazánk lelki megújulásáért végzett imákat és a Családcsoport összejövetelét, és a búcsúra a süteményeket, az együttlétet.
  2. Június 21-én repülőgép viszi az Oltáriszentségben rejtőző Jézust határainkon áldást osztva a járvány megszűnéséért és az Eucharisztikus Kongresszus lelki sikeréért. Mi imáinkkal kapcsolódunk a kezdeményezéshez. Június 21-én hétfőn fél öt órakor a szentmise előtt imádkozunk közösen a Jézus Szíve templomban.
    Június 22-én, kedden 10 órakor imádkozunk közösen, egyénileg a röplapon olvasható időközben imádkozhatunk.
    E nap délután 15.30 a betegekért imádkozunk. Jöjjünk és legyünk az ima emberei.
  3. Június 23-án, szerdán 8 órától csütörtökön 8 óráig 24 órás szentségimádás lesz hazánk lelki megújulásáért engesztelésül bűneinkért a kórház Jó Pásztor kápolnájában. Ezért csütörtökön kápolnában lesz a szentmise reggel 6 órakor.
  4. Június 25-én pénteken a szentmise után az áldozati rózsafüzért imádkozzuk papjainkért és papi hivatásokért.
  5. Június 26-án, szombaton 9 órakor Szent László király tiszteletére imaóra lesz, aki tud jönni, szeretettel várjuk.
    Szombaton du. 16 órától SZENTLÉLEK SZEMINÁRIUM harmadik alkalma lesz.
  6. Jövő hónapban: július 13-án Hercegszántóra szervezünk zarándoklatot önköltséges alapon, ha összejön 30 fő résztvevő. Jelentkezni hivatalos időben a plébánián, vagy a szentmisék után lehet. Részvételi díj: 6.000.-Ft/fő Részletes program a hirdető táblán olvasható. Mindenkit szeretettel várunk!”
  7. Gyerekek nyári tábora június 28-án hétfőn kezdődik és tart július 2-ig.

Június 20. vasárnap8 óraÉvközi 12. vasárnaporgonás mise
Június 21. hétfő8 óranépének5. Sz. család bűneinek engeszteléséül, gyógyulásáért és szabadulásáért.
Június 22. kedd18 óranépénekA lelkigyakorlat sikeréért. Nyitott szívért, Család egységéért. A Szentlélek bő áradásáért.
Június 23. szerda8 óraorgonás miseSára születésnapja alakalmából, töltse szívét az Isten az Ő szeretetével.
Június 24. csütörtökKápolnában lesz 6 órakor.
Június 25. péntek8 óraorgonás mise+János édesapáért
Június 26. szombat18 óraorgonás mise
Június 27. vasárnap8 óraÉvközi 13. vasárnaporgonás mise

Június 20. vasárnap18 óraÉvközi 12. vasárnaporgonás miseBetegekért.
Június 24. csütörtök6 óranépénekSz. család bűneinek engeszteléséül, gyógyulásáért és szabadulásáért.
Június 27. vasárnap18 óraÉvközi 13. vasárnaporgonás miseBetegekért.