Hirdetés 2020.08.09.

1. Augusztus 10-én, hétfőn az esti szentmise után szentségimádás, Szentírásolvasás, elmélkedés és végül dicsőítés lesz. Szentírást hozzunk magunkkal.
  2. Fatimai imaórára hívjuk a testvéreket augusztus 12-én, szerdán 8 órára.
  3. Aug. 13-án, csütörtökön a mise után, hazánkért többletengesztelő imaórára hívjuk az engesztelni vágyókat.
  4. Harmonikus Családcsoport következő találkozója augusztus 14-én 18 órakor lesz a plébánián.
  5. Aug. 15-én, szombaton 8 órakor Nagyboldogasszony ünnepe. Kérjük a Szűzanya közbenjárását hazánkért. Parancsolt ünnep, de. 8 órakor szentmise.
  6. Nagyszénáson aug. 15-én de. 10,30 Nagy János orgona koncertje, 11 órakor ünnepi mise.
  7. 24 órás szentségimádás augusztus 19-én, szerdán, 8 órától 20-án 7,30 óráig.
  8. Augusztus 20-án, csütörtökön 8 órakor szentmise, Szent István király, államalapító tiszteletére.
  9. Augusztus 22-én, szombaton 1630-kor, szombaton esküvő, Pénzes Tamás és Romhányi Zita Sarolta fogadnak örök hűséget templomunkban.
  10. Augusztus 23-án mise után kb. 9 órától Egyháztanácsgyűlés lesz, várom a képviselőtestületi tagokat.
  11. Augusztus 27-én 16,30-tól Bibliaóra a plébánián. Várjuk a testvéreket.
  12. Augusztus 28-án, pénteken 1700 órakor Szerdahelyi Dávid és Tarbai Anna mondják ki a boldogító igent az oltár előtt.
  13. Augusztus 30-án, vasárnap a szentmise után kb. 9 órakor „Szüntelen Pünkösd”. Akik Lélekben fiatalnak érzik magukat, kérem, jöjjenek dicsőíteni, elmélkedni, imádkozni. Itt lehet lemérni, milyen a kapcsolatunk az Úr Jézussal. Adjuk a szívünket az Úrnak.
  14. Pályázat támogatásával Egyházközségi Zarándoklat indul, MÁRIAPÓCSRA augusztus 29-én, szombaton fél 6 órakor a plébánia elől. Egy buszt indítunk, lehet rá jelentkezni a sekrestyében.
  15. Szeptember 6-án 8 órakor tanévnyitó szentmise. Lélekben készülődjünk rá, mert mindjárt itt lesz.
  16. Mária kurzus október elején a Szent András Iskola szervezésében. Még tervezés alatt van, de már be lehet számítani az időnkbe ezt a kurzust is.

Augusztus 9. vasárnap8 óraÉvközi 19. vasárnap, Edit Stein szűz, vértanúorgonás mise+ P. Ferenc 24. évf. élő és + hozzátartozóikért
Augusztus 10. hétfő18 óranépénekP. Balázs születésnapja alkalmából
Augusztus 11. kedd18 óranépénekMária és András őseinek családfa gyógyulásáért visszamenően 7. íziglen
Augusztus 12. szerda7 óraorgonás miseMária és András őseinek családfa gyógyulásáért visszamenően 7. íziglen