Hirdetés 2020.10.25.

1. Október 27-én, kedden a 17 órás szentmise után szentségimádást tartunk: szentírásolvasás, elmélkedés és végén dicsőítéssel fejezzük be az estet.
  2. A magzatokért mondjuk a rózsafüzért és az abortusz megszűnéséért hívjuk imádkozni a testvéreket október 28-án, szerdán a 8 órás szentmise után.
  3. Kézműves foglalkozásra hívunk a segítőket, ajándéktárgyak készítésére: asztali díszek, karácsonyi díszek, igealapú kártyák elkészítése – festéssel és gyöngyök kirakásával. Az elkészült tárgyakat kórházi betegeknek ajándékozzuk. Nagy Edit vezeti a munkálatokat és hoz korlátozott mértékben kellékanyagokat. Ha valaki bármilyen anyaggal hozzá tud járulni, megköszönjük. Október 29-én, csütörtökön 15-17 óráig. Kérem, jelezzük szándékunkat, hogy tudjuk, hányan leszünk.
  4. November 1-jén, a győzteseket ünnepeljük, akik eljutottak a mennybe és a közbenjárásukat kérjük.
    Tisztítótűzben szenvedő lelkek javára fordítható teljes búcsút nyerhet az a hívő:
    • aki november 1-től 8-ig áhítatos lélekkel temetőt látogat, s legalább lélekben imádkozik az elhunytakért.
    • aki halottak napján, XI. 2-án templomot, kápolnát áhítattal meglátogat, s egy Miatyánkot és hiszekegyet elimádkozik.
  1. November 2-a halottak napja az esti szentmise összes elhunytért lesz.
  2. November 3-án, kedden 9 órakor Szeretetláng imaórára hívjuk a testvéreket.
  3. A kórház kápolnájában a járvány ideje alatt nincs szentmise, helyette a Jézus Szíve templomban vehetünk részt szentmisén.

Október 25. vasárnap8 óraÉvközi 30. vasárnaporgonás mise
Október 25. vasárnap18 óraÉvközi 30. vasárnaporgonás mise
Október 26. hétfő17 óranépénekHálából
Október 27. kedd17 óranépének
Október 28. szerda8 óraorgonás mise
Október 29. csütörtök8 óraorgonás mise
Október 30. péntek8 óraorgonás miseZs. István és Sz. Margit fiuk +István, menyük +Veronika, vejük +Imre, Zs. és a Sz. család +tagjaiért
Október 31. szombat17 óraorgonás miseDávid testi-lelki gyógyulásáért, depresszióból való szabadulásáért. Család gyógyulásáért.
November 1. vasárnap8 óraMindenszentekorgonás miseÖsszes elhunytért
November 1. vasárnap17 óraMindenszentekorgonás mise