Hirdetés 2020.11.15.

1. Köszönöm a szentségimádást, a többletengesztelést és Fatimai Szűzanya tiszteletére elmondott imákat. Köszönöm a „Szüntelen Pünkösd”-ön résztvevők áldozatát és imáit.
  2. Binderné Berkecz Mária családterapeuta előadása elmaradt, más időpontban lesz megtartva.
  3. Ma van a szegények világnapja. Imádkozzunk és tegyünk azért, hogy megérezhessék Isten szeretetét a mi gondoskodó szeretetünk által.
  4. Harmonikus Családcsoport legközelebb november 20-án 17.30 órakor jön össze a plébánián. Várjuk szeretettel a testvéreket.
  5. November 21-én délután 2 órától kézműves foglalkozás lesz. Vezeti Nagy Edit. Várjuk azokat, akik munkájukkal segíteni akarnak másoknak.
  6. Megköszönöm azoknak, akik ez évi egyházi hozzájárulásukat rendezték, akik még nem, kérem, szentmisék után vagy az irodai időben tegyék meg.
  7. A kórház kápolnájában a járvány ideje alatt nincs szentmise, helyette a Jézus Szíve templomban vehetünk részt szentmisén.
  8. Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve az Agrárminisztérium //DR. Nagy István/ jóvoltából egyházközségünk két rózsatövet kapott, amelyet az elmúlt vasárnap elültettük a plébánia kertjében, a kereszt mellé. E a jelképes cselekedet célja hogy minél több emberhez eljusson a Kongresszus híre, és az arra való készület. Jöjjünk minél többen a szentségimádásokra.
  9. Következő vasárnap a Karitász javára lesz a gyűjtés.
  10. Jövő vasárnap az egyházi év utolsó vasárnapija, Krisztus Király a mindenség királyának ünnepe.

November 15. vasárnap8 óraÉvközi 33. vasárnaporgonás mise+P. János évf. +C. Júlia évf. +C. József +B. Julianna lü.
November 15. vasárnap17 óraÉvközi 33. vasárnaporgonás mise
November 16. hétfő17 óranépénekCsalád testi-lelki gyógyulásáért, hitben v. növekedésért.
November 17. kedd17 óranépénekCsalád testi-lelki gyógyulásáért, hitben v. növekedésért.
November 18. szerda8 óraorgonás miseNoémi hivatásáért, megtalálja útját
November 19. csütörtök8 óraorgonás miseCsalád testi-lelki sebzettségéből való gyógyulásáért, Viktóriának a szükséges kegyelmekért.
November 20. péntek8 óraorgonás mise
November 21. szombat17 óranépének