Hirdetés 2020.12.27.

1. December 24-én 16 órakor végezzük az éjféli szentmisét. Pénteken reggel 8 és este 17 órakor lesznek a misék.
  2. Köszönöm az adventi koszorút és a betlehem fenyőfáit és az templom virágait Szőriné Aliciának, a templomi fenyőfákat: Piti Ferencné, és faiskola vezetőjének Sárréti Gyuláné Etelkának. Isten áldja meg őket nagylelkűségükért, áldozataikért.
    Köszönöm a fenyőfák felásítását, világítás felszerelését, /díszítést/ betlehem elkészítését.
    Köszönöm mindazoknak, akik a templom takarításában részt vettek.
    Köszönöm a templomkertben végzett munkálatokat, fakivágást, gallyak elszállítását, téglarakás átpakolását. A kripta előtti téren, a sok sutnyi nőtt, bodza, szilva, cseresznye, és birsalmafa elburjánzott, sok oldalági hajtást hozott és a meszes gödröt is betúrjuk majd. Géppel a gyökereket is kiszedetjük és befüvesítjük.
  3. 2020-2021-es tanévre felvételi tájékoztató Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium. Több, mint iskola, egy életre szól! Részletes tájékoztató a hirdető táblán olvasható.
  4. Angyalgyertyák vásárolhatók mellyel a fogyatékos gyermekeket támogathatjuk. Kalendárium, naptár, képeslap. Karitász gyertya és kalendárium is kapható.
  5. December 25. Urunk születésének ünnepe, Parancsolt ünnep! E napon a gyermekek megismétlik a pásztorjátékot a 8 órás szentmise után. Köszönjük a gyerekeknek és Árvai Melinda hitoktatónak, hogy ebben a nehéz időben is vállalták a szereplést és megajándékoztak bennünket.
  6. Teljes búcsút nyerhet az, aki a pápa Urbi et Orbi áldását áhítattal fogadja, akkor is, ha fizikailag nincs jelen, de a szertartást televízión vagy rádión keresztül áhítattal követi.
  7. Karácsony másnapján, Szent István vértanú ünnepén 17 órakor lesz szentmise.
  8. December 27-én Szent Család ünnepén, a szentmisén a jelen levő családokat megáldom.
  9. December 28-án 9 órakor az abortusz megszűnéséért jön össze az engesztelő imacsoport.
  10. December 31-én a hálaadó szentmise 17 órakor lesz. Újév napján vasárnapi miserend van.
  11. Mindenkinek, az itt levőknek és az otthon levő testvéreimnek, Isten áldotta karácsonyi ünnepeket kívánok.

December 27. vasárnap8 óraSzent Család vasárnapjaorgonás mise+B. Sz. Sándor +Szülei +testvére lü.
December 2. vasárnap17 óraSzent Család vasárnapjaorgonás miseMónika és Árpád testi-lelki szükségleteiért
December 28. hétfő17 óranépénekMária anyai és apai ágon hetedíziglen az ősökért szükséges kegyelemért.
December 29. kedd17 óranépénekSzentlélek ajándékaiért Mária és családja számára
December 30. szerda8 óraorgonás miseAndrás és Marci lelki gyógyulásáért. Hálaadás a család védelméért és további védelemért a járvánnyal szemben.
December 31. csütörtök17 óraorgonás miseHálaadás az elmúlt évben kapott kegyelmekért.
Január 1. péntek8 óraBéke világnapja; Szűz Mária, Isten anyjaorgonás miseJézus Szíve Egyházközség híveiért; Újév
Január 1. péntek17 óraBéke világnapja; Szűz Mária, Isten anyjaorgonás miseHálaadás a M. családon levő gondviselésért, András és Marci testi-lelki gyógyulásáért
Január 2. szombat17 óraorgonás mise+K. István és élő Margitért, +H. István és felesége, Veronika és +fiai: István és Mihály lü.
Január 3. vasárnap8 óraKarácsony utáni II. vasárnaporgonás mise+Sz. János és +F. János, K. János és +felesége Irénke lü.
Január 3. vasárnap17 óraKarácsony utáni II. vasárnaporgonás mise

(nincs szentmise)