Hirdetés 2021.06.06.

1. Ma Úrnapján, kivisszük az Úr Jézus azt utcára, megvalljuk, hogy Ő sokat jelent nekünk és kérjük, áldja meg a városunk minden lakóját. Elől megy a kereszt, lobogósok, virágot szóró gyerekek, kántor, Oltáriszentség, hívek.
  2. Június 10-én, csütörtökön Bibliaóra 16.30 a plébánián. Várjuk szeretettel az érdeklődőket.
  3. Június 11-én Jézus Szíve pénteken a 8 órás szentmise után, 1 órás szentségimádásra hívjuk a testvéreket.
  4. Június 12-én, szombaton du. 16 órától SZENTLÉLEK SZEMINÁRIUM második alkalma.
    Aki szeretne bekapcsolódni még, megteheti.
    Ez egy nyolc hetes lelki képzés. Munkafüzetet kapunk és odahaza, mindennap elmélkedni, a Szentírást olvasni kell, majd lejegyezni, ami megérintett. Következő héten újabb előadás és beszámoló az elmúlt hétről. Nyolc alkalommal találkozunk másfél órára. Isten Igéje átmos és betölt bennünket.
  5. Június 12-én SZŰZ MÁRIA Szeplőtelen Szívének szombatján az esti szentmise előtt fél 6 órakor lesz a Szeretetláng imádkozás.
  6. Jövő héten június 13-án, vasárnap búcsúnk ünnepe, délelőtt 9 órakor, ne feledkezzünk meg róla, egy órával később kezdődik a szentmise a megszokottól.
    Vangel Imre Kunszentmiklósi esperes atya tartja. Szentmise után körmenet lesz. Készüljünk rá.
    A szentmese végén szeretetvendégséghez süteményeket kérünk, aki tud, hozni, az a szentmise előtt adja be plébániára.
    Kegyszerárusítás,
    könyvek, rózsafüzérek, szentképek vásárolhatók. Gondoljunk a közelgő ünnepekre: névnap, szülinapra, házassági évfordulókra és ajándékozzunk meg szeretteinket. Egy lehetőség hogy beszerezzük. Legyünk nagylelkűek.
  7. Köszönöm a sátorok elkészítését, az imákat és minden segítséget.

Június 6. vasárnap8 óraÚrnapjaorgonás mise
Június 7. hétfő8 óranépénekHálából, születésnap alkalmából.
Június 8. kedd18 óranépének
Június 9. szerda8 óranépének
Június 10. csütörtök18 óranépének
Június 11. péntek8 óranépének
Június 12. szombat18 óraorgonás mise
Június 13. vasárnap9 óraJézus Szíve búcsúorgonás miseJézus Szíve Templomunk búcsúja

Június 6. vasárnap18 óraÚrnapjaorgonás miseBetegekért.
Június 13. vasárnap18 óraorgonás mise