Hirdetés 2021.10.17.

1. Október hónapja a Szűzanya hónapja, a rózsafüzért imádkozzuk a szentmisék előtt fél órával.
    Teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki a rózsafüzért templomban vagy kápolnában, családban, szerzetesi közösségében, jámbor társulatban vagy jámbor szándékkal együtt lévők közösségében elimádkozza.
  2. Október 19-én, kedden a szentmise kivételesen reggel 8 órakor lesz, este Pál Ferenc atya előadása lesz.
    Október 23-án nem lesz szentmise templomunkban, de a Szent Anna templomban lesz.
  3. Köszönöm a „Szüntelen Pünkösdön” résztvevők, a többletengesztelő imaórán, 24 órás szentségimádáson imádkozók áldozatát.
  4. Diákmise legközelebb november 21-én 8 órakor lesz, melyre már most hívjuk a nagyszülőket, szülőket és a gyerekeket.

Október 17. vasárnap8 óraÉvközi 29. vasárnaporgonás miseSzülőkért, tanulókért, hittanosokért
Október 17. vasárnap17 óraÉvközi 29. vasárnaporgonás miseBetegek gyógyulásáért
Október 18. hétfő17 óranépénekKrisztináért és Benjaminért, testi – lelki – fizikai élethelyzetük rendeződéséért élő és +cstg. lü.
Október 19. kedd8 óranépének
Október 20. szerda8 óraorgonás miseKapisztrán Szent János tiszteletére, aki a templomunk freskójára is rákerült.
Október 21. csütörtök17 óranépénekÉlő Orsolya és élő András üdvösségük érdekében a szükséges kegyelmekért
Október 22. péntek8 óraorgonás miseSzent II. János Pál tiszteletére
Október 23. szombat