Hirdetés 2021.10.24.

1. Október hónapja a Szűzanya hónapja, a rózsafüzért imádkozzuk a szentmisék előtt fél órával. Teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki a rózsafüzért templomban vagy kápolnában, családban, szerzetesi közösségben, jámbor társulatban vagy jámbor szándékkal együtt lévők közösségében elimádkozza.
  2. Október 25. hétfőn este nem lesz szentmise.
  3. Október 26-án, kedden 9 órakor a magzatokért és az abortusz megszűnéséért imádkozni hívjuk a testvéreket.
  4. Október 28-án, csütörtökön 9 órakor a többletengesztelő imaórán 73. alkalommal hazánk lelki megújulásáért könyörgünk az Úrhoz.
  5. Október 29-én, pénteken a 8 órás szentmise után a papokért imádkozni hívjuk az embereket.
  6. November 1-én mindenszentek ünnepén 17 órakor elhunyt szeretteinkért lesz a szentmise.
  7. November 2-án, halottak napján 17 órakor az összes elhunytért mutatom be a szentmisét.
  8. Diákmise legközelebb november 21-én 8 órára lesz, melyre már most hívjuk a nagyszülőket, szülőket és a gyerekeket.
  9. Országos Karizmatikus Találkozó Szegeden 2021. 11. 13-án. Szervezkedjünk kocsikkal! Jelentkezzünk, így olcsóbb lesz a jegy.

Október 24. vasárnap8 óraÉvközi 30. vasárnaporgonás miseSzülőkért, tanulókért, hittanosokért
Október 25. hétfő
Október 26. kedd17 óranépénekKrisztina és Benjamin testi-lelki gyógyulásáért
Október 27. szerda8 óraorgonás miseTünde megtéréséért