Hirdetés 2021.12.19.

1. Adventi időben a RORÁTÉ szentmisék reggel 6 órakor kezdődnek hétfőtől csütörtökig.
  2. Köszönet a fenyőfákért: Juhász Sándor és családja, és Piti Ferencné adománya, felállítók fáradozásáért. Isten fizesse meg jóságukat. Köszönöm a nagytakarításban részt vevő nyolc embernek a munkáját. Köszönöm a képeslap akciót, amelyet a kórház dolgozóinak készítettek.
  3. Advent 4. vasárnapján 8 órai szentmise után gyerekek és felnőttek előadásában láthatjuk a misztérium játékot.
  4. December 24-én éjfélkor ünnepeljük Jézus Krisztus születését.
    December 25-én Urunk születésének ünnepe, vasárnapi miserend: reggel 8 óra és délután 17 órakor.
    Parancsolt ünnep. E nap ha az egészségük engedi a gyerekeknek megismétlik misztérium játékot.
    December 26-án Szent Család: József, Mária és Jézus ünnepe, vasárnapi miserend.
    Szent Család napját jöjjenek az apukák, anyukák és a gyermekek megáldom a családokat.
  5. December 31-én az év utolsó napja, este 17 órakor tartjuk a hálaadó szentmisét.
  6. Január 1. Szűz Mária Isten Anyja ünnepe és béke világnapja. Vasárnapi miserend.

December 19. vasárnap8 óraAdvent IV. vasárnapjaorgonás mise+R. Kálmán, +József és +István testvérekért
December 19. vasárnap17 óraAdvent IV. vasárnapjaorgonás miseÉlő K. Gyula élő Lívia és élő Sára
December 20. hétfő6 óranépénekMária és családja megtéréséért, testi-lelki gyógyulásáért és a szükséges kegyelmekért.
December 21. kedd6 óranépénekMária és családja megtéréséért, testi-lelki gyógyulásáért és a szükséges kegyelmekért.
December 22. szerda6 óraorgonás mise+B. Sz. Sándor +Szülei, +Nagyszülei, +testvérei és élő gyermekei, unokái, dédunokái
December 23. csütörtök6 óranépénekMária és családja megtéréséért, testi-lelki gyógyulásáért és a szükséges kegyelmekért.
December 24. péntek24 óraorgonás miseMinden ember üdvösségéért
December 25. szombat8 óraUrunk születéseorgonás miseJézus Szíve egyházközség híveiért
December 25. szombat17 óraUrunk születéseÉlő Cs. Sándor gyógyulásáért
December 26. vasárnap8 óraSzent Családorgonás mise+K. István és élő D. Margit
December 26. vasárnap17 óraSzent Családorgonás miseMária és családja megtéréséért, testi-lelki gyógyulásáért és a szükséges kegyelmekért.

(nincs szentmise)