Hirdetés 2022.01.16.

1. Köszönöm a szombati szentségimádás résztvevőinek az áldozatát, imáit, az ebéd felajánlást.
  2. Imahét a Krisztus-hívők egységéért január 17-22-ig tart. Mindennap este 6 órakor lesz.
    Hétfőn – Felsőpárt,
    Kedden – Szent Anna,
    Szerdán – Jézus Szíve,
    Csütörtök – Evangélikus,
    Pénteken – Református Nagy templom
    Szombaton – Ortodox templom fogadja a vendégeket.
    Szerdán Jézus Szíve templom lesz a házigazda, vendéglátáshoz elfogadjuk a kedves testvérek felajánlását, süteményeket, és ami az agapéhoz jól jön, előre is köszönjük.
  3. Január 18-án, kedden 9 órakor Árpád házi Szent Margit napján a Nemzeti Imanapon hazánk lelki megújulásáért imádkozni hívjuk a testvéreket.
  4. Január 20-án, csütörtökön 9 órakor a 84-ik Többletengesztelő imaóránk lesz hazánkért. Jöjjünk és segítsük hazánkat a jó úton való haladásra.
  5. Január 21-én, pénteken 16 órától bontjuk el a fenyőfákat, melyhez kérünk segítséget.
  6. Szüntelen Pünkösd lelki hétvége
    Gyógyító szolgálat a Szentlélek vezetése által.
    2022. január 29. 8.30 – január 30. 16.00.
    Előadó: Gordon van Veelen
    50 éve prófétai és gyógyító szolgálattal szolgálja Istent. Küldetése, hogy jelenlétébe vezessen minket.
    Jelentkezés: Török István: 30/57gmc2-6792
    Égető Ildikó eildgmciko@gmagmcil.com
  7. Február 21-én, pénteken a szentmise után papokért és a hívatásokért imádkozunk.
  8. Egy család rászorul mosógépre, de a saját erejéből nem képes összegyűjteni rá az összeget ezért aki tud ebben segíteni, kérjük tegye a templom közepén álló perselybe az adományát erre a célra.

Január 16. vasárnap8 óraÉvközi 2. vasárnaporgonás mise
Január 16. vasárnap17 óraÉvközi 2. vasárnaporgonás mise+S. Antal és +felesége Piroska és élő családja
Január 17. hétfő17 17 óranépénekKrisztina és Benjamin testi-lelki gyógyulásáért, életkörülményeik javulásáért.
Január 18. kedd17 óranépénekKrisztina és Benjamin testi-lelki gyógyulásáért, életkörülményeik javulásáért.
Január 19. szerda8 óraorgonás miseÉlő K. Sára élő K. Sára unokáért, élő K. Mihály 31 szülinap alkalmából.
Január 20. csütörtök17 óranépénekKrisztina és Benjamin testi-lelki gyógyulásáért, életkörülményeik javulásáért.
Január 21. péntek8 óraorgonás mise
Január 22. szombat17 óraorgonás mise