Hirdetés 2022.02.20.

1. SZÜNTELEN PÜNKÖSD 2022. február 26. 14 óra, az alkalom 17 órakor szentmisével zárul. Folytatjuk gyógyító imaalkalmaikat, amely nyitott mindenki számára. Ha te, vagy a szeretteid, testi-lelki betegséggel éltek, akkor gyertek Isten színe elé. Szeretettel várunk, és imádkozunk értetek!
    Helyszín: Szentes, Jézus Szíve templom, Jókai u. 104.
    Érdeklődni? Török István 30/5gmc72 67-92
  2. Az elmaradt szentmiséket a sekrestyében elvégzem, hétfőtől kezdve, este 17 órakor.
  3. Február 24.-én csütörtökön 15.30 órakor bibliaóra lesz. Fotózásra, és a jelenléti ív aláírására is sor kerül, jöjjünk mindannyian.
  4. Következő vasárnap /febr. 27.-én/ Katolikus Iskolák javára lesz a perselygyűjtés.
  5. Idén XIV. alkalommal szervezzük meg a Szeged-Csanádi Egyházmegye már hagyománnyá vált önkéntes programját, a tesz-vesz-tavaszt.
    A program idei célja, hogy ráébresszük a fiatalokat a teremtés és a természet fontosságára, ezért a projekt központjában a Teremtés Védelmi Tevékenység áll.
    A programra 5-10 fős csapatok jelentkezését várjuk az általuk kiválasztott tevékenység megnevezésével.
  6. Magyar állampolgárok idén is rendelkezhetnek személyi jövedelemadójuk kétszer egy százalékáról. Felhívjuk a kedves hívek figyelmét az egyház számára felajánlható 1%-ról. Katolikus Egyház: 0011
    A személyi jövedelemadó másik1%-át különböző alapítványok, civil szervezetek mellett a Katolikus Karitász, Evangelizáció 2000 Egyesület (adószám: 18525948-1-08).

Február 20. vasárnap8 óraÉvközi 7. vasárnaporgonás mise+Anna +István és Lányuk Jutka lü.
Február 20. vasárnap17 óraÉvközi 7. vasárnaporgonás miseÁron megtalálja hivatását
Február 21. hétfő17 óranépénekMirjamért, Péterért és gyermekeikért
Február 22. kedd17 óranépénekEndre, Gabriella és gyermekei megtéréséért
Február 23. szerda17 óraorgonás miseNoémiért, hogy megtalálja hivatását
Február 24. csütörtök17 óranépének+Ferenc édesapa lü.
Február 25. péntek17 óraorgonás miseEmánuelért, kegyelmekért a papság felé vezető úton.
Február 26. szombat17 óraorgonás miseFeriért, Dorkáért és gyermekeiért
Február 27. vasárnap8 óraÉvközi 8. vasárnaporgonás miseÁron megtalálja hivatását
Február 27. vasárnap17 óraÉvközi 8. vasárnaporgonás miseHálából Marci születése alkalmából

(nincs szentmise)