Hirdetés 2022.03.12.

1. Március 19-re Szent József tiszteletére 9 napon át imádkozzuk a Szent József rózsafüzért, amit 11-én, szombaton kezdünk.
  2. Március 13-án, hétfőn 9 órakor a Fatimai Szűzanyához imádkozunk.
  3. Március 16-án, csütörtökön 9 órakor a 141. Többletengesztelő imánkat a magyar hazánkért imádkozzuk.
  4. Március 17-én, pénteken papokért és hivatásokért imádkozni hívjuk a testvéreket.
  5. Március 25-én 14.30-tól „Szüntelen Pünkösd” 16.30-ig.
  6. „A Szeged-Csanádi Egyházmegye CsaládKözPontja lelkinapra hívja a gyászolókat és özvegyeket 2023. március 25-én, szombaton 9.00-16.00-ig Szegedre, a Katolikus Házba (Dugonics tér 12.)
    A lelkinapot Dr. Thorday Attila atya tartja.
  7. Április 15-én a Veszprém arénában tartjuk meg az Ez az a nap! 2023 – A Hit elnevezésű zenés dicsőítő alkalmunkat. Veszprém Európa Kulturális Fővárosa programsorozat keretében létrejövő esemény fő vendége a kortárs keresztény könnyűzene egyik legjelentősebb képviselője, Michael W. Smith lesz. Ez az a nap a zene, az Istendicsőítés és az ünneplés ideje lesz, valamint egy olyan alkalom, amikor közösségként összejöhetünk és felemelhetjük Jézus nevét. Bízunk benne, hogy meghatározó és inspiráló élmény lesz mindazoknak, akik részt vesznek rajta.
  8. Tegyünk tanúságot az irgalmas szeretet gyakorlásáról az idei Nagyböjtben is és lehetőségeinkhez mérten tartós élelmiszerrel járuljunk hozzá a Katolikus Egyház segélyakciójához! Erre a jövő heti vasárnapi szentmiséken és az azt követő héten lesz lehetőség, március 12-től 19-ig. Az adományokat a Katolikus Karitász juttatja majd el a rászorulókhoz.
  9. Telefonos adományvonalon is bekapcsolódhatunk a Karitász segítő munkájába: ha hívjuk az 1356-os telefonszámot, hívásonként 500 forinttal segítünk.  „1% segítség, 100% szeretet.” Kérjük, hogy aki teheti, adója egy százalékával is támogassa a Katolikus Karitász szolgálatát: a Karitászt Támogató Alapítványt. Köszönjük a szegényeknek szánt adományaikat.

Március 12. vasárnap8 óraNagyböjt 3. Vasárnapjaorgonás mise+András lü. és élő családtagjai egészségéért, szeretetéért.
Március 12. vasárnap17 óraNagyböjt 3. Vasárnapjaorgonás miseM. Ibolya édesanyáért, tatájáért, élő és + családtagokért. A családtagok és szeretteik megtéréséért.
Március 13. hétfő17 óranépének+O. Imre +Szülei: László és Ella, Testvére: László és élő gyermekeiért
Március 14. kedd17 óranépénekMária testi-lelki gyógyulásáért, Istenre való ráhagyatkozás kegyelméért, az egész család megtéréséért. /10-1/
Március 15. szerda8 óraorgonás miseDávid ügyvédi irodájának védelméért. Különösen azért, hogy azok a hozzátartozók, akiket képvisel meg tudjanak bocsátani azoknak, akik kivégezték hozzátatarozóikat, és a gyilkosok is bocsánatot nyerjenek. Dávid lelki megtéréséért. (27-18)Keresztút: 7.15 órakor, hazánkért
Március 16. csütörtök17 óranépénekDávid ügyvédi… (27-23)
Március 17. péntek8 óraorgonás miseDávid ügyvédi… (27-24)Keresztút: 7.15 órakor
Március 18. szombat17 óraorgonás miseDávid ügyvédi… (27-25)
Március 19. vasárnap8 óraNagyböjt 4. Vasárnapjaorgonás mise+Zs. István, +Sz. Margit, +fiuk István, +vejük Imre, +menyük Veronika, Zs. és Sz. család +tagjaiért. +H. Dezső, +V. Veronika, +ifj. és id. P. Sz. Mihály, Katalin. +T. György +H. Mária +P. Sz. Erzsébet lü. és összes élő családtagokért.
Március 19. vasárnap17 óraNagyböjt 4. Vasárnapjaorgonás miseDávid ügyvédi… (27-26)

Március 13. vasárnap
Március 19. vasárnap