Hirdetés 2022.04.10.

1. Köszönöm a templomtakarítást annak a kilenc személynek, aki részt vett benne. Isten fizesse meg.
  2. Nagyszerdán van az utolsó keresztúti ájtatosság, jöjjünk minél többen.
  3. Nagypéntek, szigorú böjti nap, egyszer lakhatunk jól, háromszor étkezünk és hústilalom van.
  4. Forgó Miklós atyának köszönöm a prédikációt és a gyóntatást.
  5. Április 10-én, virágvasárnap barkaszentelés, körmenet, és a passiót a Szent Anna énekkara végzi.
  6. Április 12-én, nagykedden 9 órakor a Fatimai Szűzanya rózsafüzért imádkozni hívjuk a testvéreket.
  7. Április 14-én, nagycsütörtökön 9 órakor a 96. Többletengesztelő imaóránk lesz hazánk lelki megújulásáért.
  8. Április 14-én, nagycsütörtökön az utolsó vacsora emlékére bemutatott szentmise 18 órakor lesz.
    Április 15-én, nagypénteken 16 órakor kezdődik a csonkamise /passió énekelve/.
    Április 16-án, nagyszombaton 19 órakor tűzszentelés, szentmise, feltámadási körmenet.
    Április 17-én húsvétvasárnap 8 és 18 órakor lesz szentmise.
    Április 18-án, húsvéthétfőn reggel 8 órakor lesz szentmise.
  9. Április 24-én az Isteni Irgalmasság ünnepén délután 3 órakor az Irgalmasság órájában imára hívjuk a testvéreket. Erre kilenceddel készülünk, amit nagypénteken kell kezdeni 9 napi imával, vezetjük a lelkeket az irgalom forrásához, Jézushoz.
  10. Ez az a nap – dicsőítés és sok-sok tanítás Budapesten a Puskás Arénában július 23-án, szombati napon lesz. Érdeklődni és jelentkezni Pintér Katalinnál.

Április 10. vasárnap8 óraVirágvasárnaporgonás mise
Április 11. hétfő18 óraNagyhétfőnépének