Hirdetés 2022.06.05.

1. Köszönet az imákért: a magzatokért, a szeretetláng imáért, háború megszűnéséért, többletengesztelő imáért, hivatásokért, szüntelen pünkösd imanapért mindazoknak, akik részt vettek benne.
  2. Pünkösdi perselygyűjtést összegét a püspökségre küldjük.
  3. Június 6-án, pünkösdhétfőn reggel 8 órakor van szentmise, este már nincs.
  4. Június 8-án, szerdán a 8 órás szentmise után a háború megszűnéséért imádkozni hívjuk a testvéreket.
  5. Június 9-én, csütörtökön a 104. alkalommal imádkozunk hazánk bűneinek megbocsájtásáért, 9 órakor.
  6. Június 10-én, pénteken a szentmise után a papokért és papi hivatásokért imádkoznunk.
  7. Június 13-án, hétfőn 9 órakor Fatimai imaórára hívjuk a testvéreket.
  8. Június 19-e ÚRNAPJA, az Oltáriszentség ünnepe e napon az elsőáldozók szórják a virágszirmot az Úr Jézus előtt a körmenetben.
  9. Jézus Szíve templomunk búcsú ünnepe június 26-án, vasárnap délelőtt 10 órakor lesz.
  10. Ez az a nap – dicsőítés és sok-sok tanítás Budapesten a Puskás Arénában július 23-án, szombati napon lesz. 3200 forint a belépőjegy, az utazás ingyenes. Jelentkezni és jegyeket vásárolni Pintér Katalinnál lehet.
  11. Augusztus 27-én, 9-17 óráig SZERETETLÁNG FESZTIVÁL MÁRIAREMETÉN
    Szentesről busz indul! Ennek költsége előreláthatólag: 4.000.-Ft/fő
    Jelentkezéseket fogadja: – július 31-ig
    DR. KISPÁL MIHÁLYNÉ (tel: 70/6gma33-2150) és
    PITI MAGDOLNA (tel.: 30/4gma72-0273
  12. Korábban, az Egyházmegye számára hozott járványügyi rendelkezéseket a püspök atya 2022. június 5-el, Pünkösd vasárnapjával visszavonja.
    Lehet szenteltvizet használni és nyelvre áldoztatni. A kézfogás helyett maradjon a fejhajtás. Figyeljünk a fokozott tisztaságra.

Június 5. vasárnap8 óraPünkösdvasárnaporgonás miseA Szentlélek kiáradásáért az életünkben
Június 6. hétfő8 óraPünkösdhétfőnépénekBoldogságos Szűz Mária az egyház anyja.
Június 7. kedd18 óranépének
Június 8. szerda8 óraorgonás mise
Június 9. csütörtök18 óranépénekA mi Urunk Jézus Krisztus örök főpap
Június 10. péntek8 óraorgonás mise
Június 11. szombat18 óraorgonás miseSzent Barnabás apostol
Június 12. vasárnap8 óraSzentháromság vasárnapjaorgonás mise

Június 5. vasárnap18 óraPünkösdvasárnaporgonás miseBetegek gyógyulásáért.
Június 12. vasárnap18 óraSzentháromság vasárnapjaorgonás miseBetegek gyógyulásáért.