Hirdetés 2022.09.11.

1. Szeptember 11-én tanévkezdés.
    Mi keresztények a hit útján haladva hisszük, hogy Istentől jön minden áldás.
  2. Szeptember 11-én vasárnap este 7 órakor világméretű imalánc lesz, a békéért Budapesten a Bazilika előtti téren fogják imádkozni a dicsőséges rózsafüzért.
    Mi is csatlakozhatunk hozzájuk a kápolnában az esti szentmise után 7 órától.
  3. Szeptember 13-án, kedden 9 órakor Fatimai imaórára hívjuk a testvéreket.
  4. Szeptember 14-én, szerdán a Szent Kereszt felmagasztalásának napján 24 órás szentségimádást kezdünk a 8 órás szentmise után a kápolnájában. Csütörtökön a szentmise után a Fájdalmas Szűzanya napján a kilencedet fejezzük be.
  5. Szeptember 16-án, pénteken a 8 órás szentmise után papi hivatásokért és a papokért imádkozni hívjuk a testvéreket. E nap este 6 órától szentségimádás lesz, aki teheti, jöjjön és szemléljük az úr Jézust az Oltáriszentségben.
  6. Köszönöm a kedves hívek adományát a templom lábazatának felújítására, 180.000-ből, 168.300 Ft jött össze, most már csak 11.700 forint híja van. Remélem az is hamarosan összejön.
    Hátul középen elhelyezett álló perselybe várjuk a hiányzó összeget.
  7. Szeptember 22-25. között rendezik meg Szegeden A Katolikus Társadalmi Napok (KATTÁRS) országos rendezvényt, melynek idén egyházmegyénk lesz a házigazdája és társszervezője.
    Már 19-től számos program (koncertek, kiállítások, pódiumbeszélgetések és előadások) várnak mindenkit. Szeptember 24-én, szombaton Szent Gellért – egyházmegyénk első püspökének – ünnepén 10 órakor ünnepi szentmise, majd egész napos családi program vár minden érdeklődőt. Részletek a programfüzetben, illetve a www.kattars.hu holnapon találhatók. Minden program ingyenesen látogatható!
  8. 2022. október 22-én Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás Országos Találkozója lesz Kaposváron. Fő előadóink: Josip Loncár és Mijo Barada. Az út 6.350 ft/fő + a belépő.

Szeptember 11. vasárnap8 óraÉvközi 24. vasárnaporgonás miseTanévnyitó. Mária és Mihály lü. gyermekeik: András és Mihály, Genowefa, Waclaw lü.
Szeptember 12. hétfő18 óranépénekSzent József közbenjárásáért
Szeptember 13. kedd18 óranépénekSzent József közbenjárásáért
Szeptember 14. szerda8 óraorgonás mise
Szeptember 15. csütörtök
Szeptember 16. péntek8 óraorgonás mise
Szeptember 17. szombat18 óraorgonás mise
Szeptember 18. vasárnap8 óraÉvközi 25. vasárnaporgonás miseMária és Mihály lü. gyermekeik: András és Mihály, Genowefa, Waclaw lü.

Szeptember 11. vasárnap18 óraÉvközi 24. vasárnaporgonás miseBetegek gyógyulásáért.
Szeptember 15. csütörtök6 óranépénekSzent József közbenjárásáért
Szeptember 18. vasárnap18 óraÉvközi 25. vasárnaporgonás miseBetegek gyógyulásáért.