Hirdetés 2022.09.25.

1. Szeptember 27-én, kedden 9 órakor a magzatokért és az abortusz megszűnéséért imádkozni hívjuk az engesztelőket.
  2. Szeptember 28-án, szerdán a szentmise után Szent József rózsafüzért imádkozzuk a háború megszűnéséért.
  3. Szeptember 29-én, csütörtökön a 120. többletengesztelő imaórán könyörgünk hazánkért. 9 órakor megemlékezünk Szent Mihály arkangyalról.
  4. Pénteken a papokért és hivatásokért imádkozni hívjuk és várjuk a testvéreket.
  5. Október 1-én, első szombaton fél hat órakor a szentmise előtt engeszteljük a Szűz Mária szent szívét.
  6. 2022. október 22-én Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás Országos Találkozója lesz Kaposváron. Fő előadóink: Josip Loncár és Mijo Barada.
    Aki szeretne eljutni minél előbb jelenezzen, hogy kedvezményes jegyet meg tudjuk rendelni. Jelentkezni lehet Pintér Katalinnál 20 8gma28-97-87-es telefonszámon, vagy a sekrestyébe.
  7. Templomunkban az álló perselybe téli fűtés biztosítására, az olaj vásárlására nyitjuk meg. Erre a célra kérjük adományaikat.
  8. Október 1-től a szentmisék előtt fél órával imádkozzuk a rózsafüzért. Jöjjünk minél többen és közösen végezzük az imát.

Szeptember 25. vasárnap8 óraÉvközi 26. vasárnaporgonás miseHálából a kapott kegyelmekért
Szeptember 26. hétfő18 óranépénekMónika szabadulásáért és gyógyulásáért
Szeptember 27. kedd18 óranépénekS. Mária, B. Sz. Mária, K. Mária és élő M. Mária lü.
Szeptember 28. szerda8 óraorgonás miseMónika szabadulásáért és gyógyulásáért
Szeptember 29. csütörtök8 óranépének+Mihály és élő fia Mihályért, unokája Mihályért
Szeptember 30. péntek8 óraorgonás miseHálából a „Gyökerek” élő és holt tagjaiért, legyen áldás születés és névnapjukon. A jó Isten adjon új hajtásokat.
Október 1. szombat18 óraorgonás mise
Október 2. vasárnap8 óraÉvközi 27. vasárnaporgonás miseHálából a kapott kegyelmekért

Szeptember 25. vasárnap18 óraÉvközi 26. vasárnaporgonás miseBetegek gyógyulásáért.
Október 2. vasárnap18 óraÉvközi 27. vasárnaporgonás miseBetegek gyógyulásáért.