Hirdetés 2023.01.01

1. Megköszönöm az értem mondott imákat mindenkinek.
  2. Január 2-án hétfőn 9 órakor Szeretetláng összejövetelre hívjuk a Testvéreket.
  3. Január 4-én szerdán 24 órás Szentségimádás kezdődik a kórház kápolnában 8 órás szentmisével: hazánk lelki megújulásáért csütörtökön 8 óráig. Ezen a napon szintén a kápolnában lesz szentmise reggel 6 órakor.
  4. Január 6-án Vízkereszt (kötelező) ünnep /Egyben elsőpéntek is/ Szentmise: reggel 8 órakor lesz. A szentmise után Papokért és hivatásokért imádkozunk. Várjuk a kedves híveket erre is.
  5. Jövő vasárnap Urunk megkeresztelkedésének ünnepe. Ekkor lesz VÍZKERESZTI GYŰJTÉS, melyet a püspökségre küldünk be.

Január 1. vasárnap8 óraSzűz Mária, Isten Anyja, Béke világnapjaorgonás miseEgyházközség híveiért
Január 2. hétfő17 óranépénekDávid ügyvédi irodájának védelméért. Különösen azért, hogy azok a hozzátartozók, akiket képvisel meg tudjanak bocsátani azoknak, akik kivégezték hozzátatarozóikat, és a gyilkosok is bocsánatot nyerjenek. Dávid lelki megtéréséért. (27-5)
Január 3. kedd17 óranépénekIbolya 3, lánya egy abortált gyermekük miatt bűneikre bocsánatot nyerjenek, gyermekek kapják meg Isten atyai és anyai szeretetét, István megtéréséért (8-4)
Január 4. szerda8 óraorgonás miseJános és Ágnes kapcsolata szilárd legyen, szeretet hassa át. Ági agyi problémái megfel. műk. szünjenek meg félelemei (13-9)