Hirdetés 2023.01.15.

1. Ma január 15-én kezdődik a keresztények egységéért imahét és 22-ig tart. Közös imák este 6 órakor kezdődnek. Jézus Szíve templomban csütörtökön este hat órakor a görög katolikus parókust fogadjuk.
  2. Ökumené alatt a szentmisék reggel 8 órakor lesznek, kivéve csütörtökön reggel 7 órakor.
  3. Január 16-án, hétfőn a 8 órás szentmise után a Fatimai Szűz Mária rózsafüzérét imádkozni hívjuk a testvéreket.
  4. Január 18-án, szerdán a Szent Margit napján a 19-ik Nemzeti imanapon hazánk lelki megújulásáért imádkozzuk a Szent József rózsafűzéért.
  5. Január 19-én, csütörtökön 8 órakor a 135-ik Többletengesztelő imaórán hazánkért imádkozzunk.
  6. Január 20-án, pénteken a szentmise után papokért és hivatásokért imádkozunk.
  7. Január 28-án „Szüntelen Pünkösd” 14-16.30-ig lesz a sekrestyében. Várjuk szeretettel az érdeklődőket.

Január 15. vasárnap8 óraÉvközi II. vasárnaporgonás mise+András lelki üdvéért
Január 16. hétfő8 óranépénekJános és Ágnes kapcsolata szilárd legyen, szeretet hassa át. Ági agyi problémái megfelelően működjön, szűnjék meg félelmei (13-9)
Január 17. kedd8 óranépénekIbolya 3, lánya egy abortált gyermekük miatt bűneikre bocsánatot nyerjenek, gyermekek kapják meg Isten atyai és anyai szeretetét, István megtéréséért (8-6)
Január 18. szerda8 óraorgonás miseJános és Ágnes kapcsolata … (13-10)
Január 19. csütörtök7 óranépénekDávid ügyvédi irodájának védelméért. Különösen azért, hogy azok a hozzátartozók, akiket képvisel meg tudjanak bocsájtani azoknak, akik kivégezték hozzátatarozóikat, és a gyilkosok is bocsánatot nyerjenek. Dávid lelki megtéréséért. (27-6)
Január 20. péntek8 óraorgonás miseDávid ügyvédi . (27-7)
Január 21. szombat17 óratemetési miseDávid ügyvédi . (27-8)
Január 22. vasárnap8 óraÉvközi III. vasárnaporgonás miseJános és Ilona gyógyulásáért, testi-lelki szükségleteikért. Az Úr az Ő gondviselő szeretetével vegye körül őket és gyermekeiket.

Január 15. vasárnap17 óraÉvközi II. vasárnaporgonás miseMária testi-lelki egészségéért és családja megtéréséért, lelki gyógyulásáért (10-5)
Január 22. vasárnap17 óraÉvközi III. vasárnaporgonás miseMária testi-lelki egészségéért és családja megtéréséért, lelki gyógyulásáért (10-6)