Hirdetés 2023.04.02.

1. MKPK tavaszi ülésszakán jóváhagyott április 1-jén életbelépő stóladíjszabást: e szerint a csendes szentmise 2000,-Ft-ba, orgonás szentmise 4000,-Ft-ba kerül.
  2. Április 2-án, virágvasárnap barkaszentelés és a passiót énekelve halljuk.
  3. Április 3-án hétfőn 9 órakor Szeretetláng imaórára hívjuk a testvéreket.
  4. Április 5-én, szerdán 8 órától háború megszűnéséért imádkozni várjuk az engesztelni vágyókat.
  5. Április 3-án, 4-én, 5-én 18 órai kezdettel nagyböjti lelkigyakorlat lesz a Szent Anna templomban.
  6. Április 6-án nagycsürörtökön 18 órakor, április 7-én nagypénteken 16 órakor, április 8-án, nagyszombaton 19 órakor kezdődnek a szertartások.
  7. Április 6-án, csütörtökön 9 órakor a 144. Többletengesztelő imaóra hazánk lelki megújulásáért imádkozunk a vállalkozókkal.
  8. Április 7-én, nagypénteken szigorú böjti nap lesz!
  9. Április 30-án, 9.30 kezdettel Ferenc Pápa Budapesten tart szentmisét. Lehet jelentkezni, a sekrestyében, kellő létszámú jelentkezés esetén busz indul. A Szent Annásokkal együtt lesz az út.

Április 2. vasárnap8 óraorgonás miseÉlő Erika és Orsika születésnapjuk alkalmából.
Április 2. vasárnapMária testi-lelki gyógyulásáért, Istenre való ráhagyatkozás kegyelméért, az egész család megtéréséért. /10-4/
Április 3. hétfő18 óra: nagyböjti lelkigyakorlat a Szent Anna templomban
Április 4. kedd 18 óra: nagyböjti lelkigyakorlat a Szent Anna templomban
Április 5. szerda7.15 óra: Keresztút; 18 óra: nagyböjti lelkigyakorlat a Szent Anna templomban