Hirdetés 2023.05.28.

1. Köszönöm a hazánkért, a békéért mondott imákat és a pünkösdváró lelki napon végzett imákat.
  2. Május 29-én hétfőn 8 órakor szentmise, 9 órakor a magzatokért és az abortusz megszűnéséért imádkozni hívjuk az engesztelni akaró testvéreket.
  3. Május 31-én, szerdán a Szentmise után Szent József közbenjárását kérjük a háború megszűnéséért.
  4. Június 1-én, csütörtökön 9 órakor a 152. Többletengesztelő imaórán hazánkban elkövetett bűnök engesztelünk.
  5. Június 2-án, első pénteken a szentmise után fél órás Szentségimádáson engeszteljük az Úr Jézus megbántott Szent Szívét.
  6. Június 3-án, első szombaton fél 6 órakor a szentmise előtt Szűz Mária Szeplőtelen Szívét engeszteljük a megbántásokért, ahogy Fatimában kérte.
  7. Június 4-én Szentháromság tiszteletére, vasárnapra imával készülhetünk, amit pünkösdhétfőn kezdhetjük a Szentháromság rózsafüzért.
  8. Június 4-én 15 órakor a zeneiskola hangversenye lesz itt a Jézus Szíve templomban, melyre szeretettel várjuk a testvéreket.
  9. Gyulay Endre ny. püspök atya szentelésének 70-ik évfordulóját ünnepli a szegedi Dómban,
    június 10-én délelőtt 10 órakor, melyre szeretettel hív mindenkit.
  10. Június 11-én, vasárnap 8 órakor Úrnapi szentmise, körmenetben az elsőáldozók és a gyermekek szórják a virágszirmot, gyűjtsük előtte való napokban a virágszirmot.
  11. 2023. június 10-én a debreceni Nagyerdei Stadionban lesz, Ez az a nap! – Isten örömüzenetét a zenés dicsőítésen keresztül fogadhatjuk. Jelentkezni lehet rá a sekrestyében. Útiköltség 3000 Ft és a belépő jegy.
  12. Július 1-én, szombaton 10 órakor papszentelés: Topodi Krisztiánt pappá szenteli Dr. Kiss-Rigó László megyéspüspök. Erre az alkalomra is szeretettel várnak bennünket.

Május 28. vasárnap8 óraPünkösd vasárnapjaorgonás miseLitánia
Május 29. hétfő8 óranépénekLitánia
Május 30. kedd18 óranépénekLitánia
Május 31. szerda8 óranépénekLitánia