Hirdetés 2024.03.31.

1. Március 31-én, húsvétvasárnap reggel 8 ó. és 10 ó. diákmise este 18 órakor a kápolnában lesz szentmise.
  2. Április 2-án, kedden 9 órakor a havi Szeretetláng imaóra a Jézus Szíve templomban lesz.
  3. Április 3-án, szerdán a szentmise után a Hétfájdalmú rózsafüzért imádkozzuk.
  4. Április 4-én, csütörtökön 9 órakor a 205. Többletengesztelő óra, hazánkért imádkozunk.
  5. Április 5-én, első péntek, a 8 órás Szentmise után Szentségimádáson engeszteljük az Úr Jézus Szent Szívét.
    Minden pénteken 16.30-18.30 -ig szentségimádásra van lehetőség a Jó Pásztor kápolnában is. Török István nyitja a kápolnát és lehet közbenjáró imát is kérni. Várja az Úr Jézus az embereket feltöltődére.
  6. Április 6-án, első szombaton szentmise előtt 17 órakor dicsőítő alkalom, Kulbert György és Juhászné Romhányi Csilla várja, önöket, énekeljünk együtt Jézus feltámadásának örömére. Hívjuk ismerőseinket is.
  7. Április 7-én Irgalmasság vasárnapja lesz. Erre kilenceddel készülünk. Délután 3 órakor tartjuk az Irgalmasság óráját. Aki ezen a napon meggyónik, áldozik, teljes búcsút nyer.
  8. Április 20-án 10.30-17.30 óráig Pünkösdváró lelki nap, a Jézus Szíve templomban. Lesz dicsőítés, tanítás, tanúságtétel és közbenjáró szolgálat. Török István és Égető Ildikó vezeti a zenei szolgálatot.
  9. Máriaradnára fogadalmi zarándoklat, május 20-án, pünkösdhétfőn. Indulás 5 órakor, érkezés 20 órakor.
  10. Jelentkezés a szemináriumba.”Kiss-Rigó László szeged-csanádi püspök várja azoknak a 18-ik életévüket már betöltött férfiaknak jelenezését, akik hivatást éreznek arra, hogy papként Vállajnak lelkipásztori szolgálatot a Szeged-Csanádi Egyházmegye közösségében, akik az idén érettségiznek, vagy már korábban tettek sikeres érettségi vizsgát, jó testi, szellemi, lelki állapottal rendelkeznek.
    Akik erre a szolgátra vállalkoznak, felvételi kérelmüket a jelöltek közé saját kézzel írt levélben küldjék a püspök nevére és címére. /Kiss-Rigó László 6720 Szeged, Aradi vértanúk tere 2./ Jelentkezési határidő 2024. június 1.
  11. Köszönöm a takarítást, a liturgiában segédkezőknek, ministránsoknak, és a felnőtteknek. Köszönöm a templomnak ajándékozott virágokat a kántori szolgálatban segédkezőknek. Köszönöm, mindazoknak, akik részt vettek a szertartásokon. Minden itt levő testvéremnek és az otthonlevőknek áldott húsvéti ünnepeket kívánok. Vigyük az örömhírt Jézus Él! Föltámadott és velünk van az idők végéig.

Március 31. vasárnap8 óraHúsvétvasárnaporgonás miseJézus Szíve Egyházközség híveiért
Március 31. vasárnap10 óraHúsvétvasárnapgitáros miseDiákmise
Április 1. hétfő18 óraHúsvéthétfőorgonás miseEgy özvegyasszony szándékára
Április 2. kedd18 óranépénekIbolya hálaadása, és testi-lelki gyógyulás kérése /2/
Április 3. szerda8 óraorgonás mise+János édesapa lü, Orsika születésnapja alkalmából
Április 4. csütörtök18 óranépénekIbolya hálaadása, és testi-lelki gyógyulás kérése /3/
Április 5. péntek8 óratemetési mise+F. S.-né, Sz. Györgyi lü.
Április 6. szombat18 óraorgonás mise+B. és Cs. nagyszülők lü.
Április 7. vasárnap8 óraHúsvét 2. vasárnapjaorgonás miseJézus Szíve Egyházközség Híveiért

Március 31. vasárnap18 óraHúsvétvasárnaporgonás miseIbolya testi-lelki gyógyulásáért /1/
Április 7. vasárnap18 óraHúsvét 2. vasárnapjaorgonás miseM. Ibolya hálaadásul Istennek a kapott kegyelmekért. /4/