Hirdetés 2018.09.16.

1. Egyházközségünknek honlapja. www.jezussziveegyhazkozseg.hu
    Plébánia vonalas telefonszáma: 06 63 783 660
  2. Köszönöm a Hercegszántói zarándoklaton résztvevők imáit, egységét, szerető együttlétüket.
  3. Szeptember 19-én, szerdán 8 órától szentségimádás a kápolnában, szept. 20-án csütörtök reggel 8 óráig. Jöjjünk és ajánljuk fel hazánk lelki megújulásáért.
  4. Bibliaóra szeptember 20-án, csütörtökön fél öt órakor kezdődik.
  5. KORUNK PESTISE A CUKORBETEGSÉG címmel, Dr. SZERB JÁNOS orvos előadást tart szeptember 21-én, pénteken 15 órakor. Mindenkit szeretettel várunk!
    EFOP-1.3.7-17-2017-00042 sz. pályázat támogatásával.
  6. Szeptember 23-án Mátraverebély-szentkútra lesz zarándoklat. Jézus szíve plébánia elől 5 órakor indul, Szent Anna elől negyed hatkor.
  7. Harmonikus családcsoport legközelebb szeptember 25-én, kedd fél 7 óra lesz.
  8. Emmausz kurzus szeptember 28-30-ig szentesen a Jézus Szíve plébánián.
    Istent meg lehet ismerni. Ő nem egy hallgatag valaki, hanem egy beszédes személy, akinek van mondanivalója. Az Emmausz kurzus megismerkedés Isten szavával – Isten Igéjével –, hogy életet adjon számunkra az olvasása, hallgatása, követése, életre váltása által. A kurzuson végigjárjuk a Jeruzsálemtől Emmauszig vezető utat, hogy nekünk is lángra gyúljon a szívünk Isten Igéjének tüzétől. Apostolkodjunk!!!
  9. Szeptember 30-a Szentírás vasárnapja, Biblia olvasása a Kossuth téren, készüljünk rá.
  10. Szabadító kurzus október 5-7-ig. Mindazoknak, akik szeretnének megszabadulni okkult, ezoterikus, személyes bűnök és egyéb eredetű megkötözöttségeiktől. Megszabadulhatunk az átok, rontás, varázslás, mágia hozadékaitól is.
    Okkult cselekedet: Jóslás, természetgyógyász, energiákkal való kezelés, csontkovács, apukunúra, pránanadi, jóga, mágia, szellemidézés, asztaltáncoltatás, okult védekezés, vudu, ráolvasás, szellemidézés, reiki, fényadás, inga, lélek gyógyítás. stb.
    Tárgyak: varázskövek, füstölők, szélcsengő, elefánt felfelé álló ormánnyal, törökszem, stb.
    Felkészüléshez irodalom: Dr. Gál Péter atya: New Age kereszény szemmel, c. könyve, elérhető a neten is http://www.ppek.hu/k407.htm Dr. Kovács Gábor atya: Hit és mágia c. könyve http://hagiosz.net/?q=magiaeshit
    Vezeti: Beke Tünde-Lidia OSB obl,
  11. A Magyar Katolikus Karizmatikus Megújulás XXVII. Országos Találkozója
    2018. október 27. szombat, 9.00-tól 18:30-ig. Miskolc, Generali Aréna (Görgey Artúr u, 19.)
    Mottó: Jézus az Élet – „Nélkülem semmit sem tehettek…” (Jn 15,5)
    Előadóink: James Murphy, Varga László püspök atya, A szentmisét bemutatja: Ternyák Csaba egri érsek
    Kérem mielőbb jelentkezzen az, aki el akar jönni, mert október 10-ig 400 Ft-tal olcsóbban kapjuk meg a belépőjegyet. 16 éves kor alatt a belépés ingyenes. A találkozó alatt lesz gyermek és ifjúsági program is.
Nap Hol Óra Mise szándék Mise
Szeptember 16.
Jézus Szíve 8 ó. Knetovics András testi-lelki gyógyulásáért Orgonás
Derekegyháza 11 ó.