Hirdetés 2019.03.24.

1. Köszönöm azoknak, akik eljöttek a cukorbetegek előadására, amelyet dr. Szerb János orvos tartott, megajándékozhattuk egymást jelenlétünkkel. Legközelebb április 12-én, pénteken 16,30 órakor lesz.
  2. Március 25-én, hétfőn, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén, 9 órától imaórára hívjuk a kedves híveket a Jézus Szíve templomba.
  3. Keresztutat végzünk nagyböjti időben szerdán és pénteken reggel negyed 7 órakor kezdve. Nagyböjt péntekjein hústilalom van, nem helyettesíthető, sem imával, sem jócselekedettel.
  4. Gyermekáldásért és az abortusz megszüntetéséért imádkozni hívjuk a híveket március 28-án, csütörtökön a 7 órás szentmise után.
  5. Bibliaóra a plébánián március 28-án 16.30 órakor lesz.
  6. Március 31-én estig lehet jelentkezni a Jézus kurzusra amely, április 5-7-ig tart. Jelentkezés:
    Személyesen a plébánosnál misék után és hivatali időben vagy postán.
    E-mailben: Pataki Antalné, Pap Mária: patakiantalne51@gmail.com
    Honlapon (regisztrálva): https://szentandras.ujevangelizacio.hu
  7. A Karitász gyűjtést tart húsvét előtt. A pénzadományokat a kitett perselybe, a tartós élelmiszert a sekrestyébe kérjük leadni.
  8. Április 1-től az esti szentmisék kezdési időpontja 18 óra.
  9. NCD közösségfejlesztő csoport találkozója április 3-án, szerdán 16.30-kor lesz a plébánián.
  10. Május 23-24-én két napos kirándulás lesz. Harkány – Szigetvár – és Pécs megtekintése. Fürdés, vármúzeum megtekintése, máriagyűdi templomban mise, keresztút. Jelentkezni mielőbb, de legkésőbb május 10-ig.
  11. Hívjuk, várjuk Dr. Mandula József atya tisztelőit, egykori hittanosokat, ministránsokat, elsőáldozókat, kórus tagokat az atya pappá szentelése 65. évfordulójának méltó megünneplésére. A kapcsolatfelvétel érdekében a hozzátartozók kérik az egyéni elérhetőség (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím) megadását. A kitöltött lapokat kérik, helyezzék a gyűjtődobozba.

Március 24. vasárnap8 óraNagyböjt 3. vasárnapjaorgonás mise+Szabados Pál +Vincze Mária fia Péter
Március 25. hétfő17 óraGyümölcsoltó Boldogasszony ünnepenépének+Zsuzsanna édesanyáért
Március 26. kedd17 óranépének+Zsuzsanna édesanyáért
Március 27. szerda7 óraorgonás miseFarkas és Balogh család elődeinek 15-től 20. nemzedékig engesztelésül
Március 28. csütörtök7 óranépénekFerenc édesapja gyógyulásáért és megtéréséért
Március 29. péntek7 óraorgonás mise+Éva l.ü.
Március 30. szombat17 óraorgonás miseIbolya és gyermekei: András és Márton megtéréséért, mama gyógy.
Március 31. vasárnap8 óraNagyböjt 4. vasárnapjaorgonás mise+Papp János évf. +Czigle Júlia +Czigle József és felesége: +Bara Julianna

Március 24. vasárnap17 óraNagyböjt 3. vasárnapjaorgonás miseIbolya és gyermekei: András és Márton megtéréséért, mama gyógy.
Március 31. vasárnap17 óraNagyböjt 4. vasárnapjaorgonás mise