Hirdetés 2019.03.31.

1. Keresztutat végzünk nagyböjti időben szerdán és pénteken reggel negyed 7 órakor kezdve. Nagyböjt péntekjein hústilalom van, igyekezzünk úgy meghozni az áldozatainkat, lemondásunkat, hogy azok közelebb vigyenek az Istenhez.
  2. Március 31-én óraátállítás, ettől a naptól az esti szentmisék kezdési időpontja 18 óra.
  3. Szeretetláng imaórára hívjuk a testvéreket április 1-én hétfőn 9 órára.
  4. Szentségimádás lesz a kórház kápolnájában április 3-án, szerdán 8 órától csütörtökön 8 óráig, hazánk vétkeiért engesztelünk.
  5. NCD közösségfejlesztő csoport találkozója április 3-án, szerdán 16.30-kor lesz a plébánián.
  6. Jézus kurzusra megtelt a létszám, április 5-én, pénteken 17 órától kezdődik és április 7-én 14 órakor, az ebéddel ér véget.
  7. Jövő vasárnap április 7-én Szentföldi keresztények megsegítésére lesz a gyűjtés.
  8. Április 9-én, kedden 9 órától templom nagytakarítására hívjuk a testvéreket.
  9. A Karitász gyűjtést tart húsvét előtt. A pénzadományokat a kitett perselybe, a tartós élelmiszert a sekrestyébe kérjük leadni.
  10. Május 5-én lesz a Jézus Szíve templomban a bérmálás de. 8 órakor.
  11. Május 23-24-én két napos kirándulás lesz. Harkány – Szigetvár – és Pécs megtekintése. Fürdés, vármúzeum megtekintése, Máriagyűdi templomban mise, keresztút. Jelentkezni mielőbb, de legkésőbb Május 10-ig.
  12. Megjelent a Toronyirány magazin legújabb száma, az újságos asztalról ingyen elvihető.
  13. Hívjuk, várjuk Dr. Mandula József atya tisztelőit, egykori hittanosokat, ministránsokat, elsőáldozókat, kórus tagokat az atya pappá szentelése 65. évfordulójának méltó megünneplésére. A kapcsolatfelvétel érdekében a hozzátartozók kérik az egyéni elérhetőség (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím) megadását. A kitöltött lapokat kérik, helyezzék a gyűjtődobozba.

Március 31. vasárnap8 óraNagyböjt 4. vasárnapjaorgonás mise+Papp János évf.
Április 1. hétfő18 óranépének+Molnár Istvánné + Ambrus Ilona és a Molnár család + és élő tagjaiért
Április 2. kedd18 óranépénekÁron hivatásáért
Április 3. szerda7 óraorgonás miseHálaadásul házassági évfordulóraElőtte 6.15-kor keresztút
Április 4. csütörtökelmaradA kápolnában lesz megtartva
Április 5. péntek7 óraorgonás miseAnettért és családtagjaiértElőtte 6.15-kor keresztút
Április 6. szombat7 óraorgonás miseIbolya és gyermekei: András és Márton megtéréséért és mama gyógy.
Április 7. vasárnap8 óraNagyböjt 4. vasárnapjaorgonás mise

Március 31. vasárnap18 óraNagyböjt 4. vasárnapjaorgonás mise+Czigle Júlia +Czigle József és felesége: +Bara Julianna
Április 4. csütörtök6 óranépénekIldikó testi-lelki gyógyulásáért, szabadulásáért
Április 7. vasárnap18 óraNagyböjt 4. vasárnapjaorgonás mise