Hirdetés 2019.05.19.

1. Május elsejétől a májusi litániát a szentmisék előtt 25 perccel kezdjük.
  2. Május 22-én, szerdán Szent Rita, a lehetetlen dolgok kiimádkozója tiszteletére imaórát tartunk a Szentmise után a Jézus Szíve templomban háromnegyed nyolckor.
  3. Köszönöm az NCD találkozóra megjelentek fáradozását, már van növekedés a kérdőívek értékelése alapján.
  4. Köszönöm Dr. Szerb János orvos ez évben a harmadik előadását, hasznos tanítást és útmutatást kaptak a résztvevők. Az előadás végén egy kis agapé is volt.
  5. Zarándoklatra, kikapcsolódásra indulunk május 23-án, csütörtökön reggel.
    Hat órakor indul a busz a Jézus Szíve templom elől. A busz megáll a Szent Anna templom előtt is. Cél: Harkány – Szigetvár – és Pécs megtekintése.
  6. Harmonikus család csoport május 29. 18 órakor jön, összevárják a családokat.
  7. Bibliaóra május 30-án, csütörtökön 16.30-kor tartja összejövetelét.
  8. Elsőáldozás június 2-án de. 8 órakor lesz. Gyónás szülők-gyermek részére június 1-én.
  9. Háromnapos lelkigyakorlat lesz Kunszentmártonban pályázatunk keretében, június 14-16-ig /péntektől vasárnapig/ Dr. Gál Péter atya vezetésével. Minél előbb kérjük a jelentkezést, mert a szervezéshez tudni kell a létszámot. Köszönöm a megértésüket.
  10. A templom előtti tér a városé. Az elmúlt évben az önkormányzattól kértük a templomparkoló felújítását, ígéretet kaptunk, hogy ebben az évben felújítják. Térkővel rakják most ki a templommal szemben állva a bal oldalt. Jó lenne a templom jobb oldalát is rendbe tenni, de biztató választ erre nem kaptunk.
    Május végére parkoló felújítását is jelezte a városgazdálkodás vezetője. Örülünk ennek a jó hírnek, az összes templom környéke rendben van, csak a Jézus Szíve templom eleje volt így elhanyagolva, de bízunk abban, hogy itt megújul minden.
    A templom alapzatán a műkő meg volt repedezve, így azt is leszedettem, de ennek a felújítása az Egyházat érinti, azaz nekünk kell kifizetni.
  11. A pályázatból közösségi térfejlesztésre van még annyi pénz, hogy az árkád alatt a járdát felújítsuk, az anyagot meg tudjuk, venni, de már a munkálatokat meg kell fizetni. Önerő lehet, ha mi előre felszedjük a járdát, kivágjuk a medret, és a szakember keze alá dolgozunk. Így nem vész el a pályázat adta lehetőség sem, mert az egész munkálatra nem lenne elegendő a költségvetés. Így még ez kihozható és javunkra fordíthatjuk.

Május 19. vasárnap8 óraHúsvét 5. vasárnapjaorgonás mise
Május 20. hétfő18 óraorgonás mise+V. Sándor és +K. Margit lelki üdvéért. Emőke pszichés problémái megszűnéséért, idegrendszer gyógyulásáért, öröklődéstől mentesek legyenek a gyermekek. Miklósért is.
Május 21. kedd18 óranépénekIbolya, András, Márton, Ibolya lelki szükségleteiért.
Május 22. szerda7 óraorgonás mise+V. Sándor és +K. Margit lelki üdvéért. Emőke pszichés problémái megszűnéséért, idegrendszer gyógyulásáért, öröklődéstől mentesek legyenek a gyermekek. Miklósért is.
Május 23. csütörtök7 óranépének
Május 24. péntek7 óraorgonás mise